V rytmu srdce

• USA Hearts Beat Loud (více)

Snímek "V rytmu srdce" vypráví příběh někdejšího muzikanta, majitele živořícího obchodu s deskami v brooklynské čtvrti. Vdovec a stárnoucí brooklynský hipster Frank (Nick Offerman) vytvoří zvláštní hudební duo se svou dospívající dcerou Sam (Kiersey Clemonsová), která se zrovna chystá opustit domov a nastoupit na vysokou školu v Kalifornii. Když jejich společná píseň prorazí na internetu, Frankovo úsilí vzdát se snů o slávě a nechat svou dceru jít vlastní cestou se rázem zkomplikuje. (Cinemax)

solisoli

Akýsi hudobne lahodiaci príbeh temer o ničom. Vlieklo sa to niekde po ústraniach vzťahov odlišných nezaujímavých jedincov v určitom životne prostom štýlovom prostredí. Niečo takéto, akože štýlové nemalo bohvie čím zaujať. Celé pripadalo, ako keby sa náhodou stretli dvaja známi, mali si čo povedať a potom každý zrazu odfrčal svojou cestou. Bodka. ()

Gortyna

Shlédnuto omylem - záměna se stejnojmenným filmem z roku 2021. Proto jsem nějakou dobu čekal, kdy hlavní hrdina ohluchne. Shlédnuto taky jako náhrada za nesnesitelného a nekoukatelného Bridgese v Králi rybáři. Tohle - byť s menšími obtížemi - koukatelné je. ()

rigby

Citlivý komorní film s pěknou hudbou. Hodně mi to připomínalo Once, ale nedosahovalo jeho kvalit. Scénář je poněkud slabší a postavám chybí nejen hlubší vhled, který by si rozhodně zasloužily, ale hlavně větší vývoj. Po shlédnutí ale zůstává příjemný pocit a to je důležité, nejdůležitější. ()