The Joel McHale Show (TV pořad)

Komedie

USA, 2018

Paul Feig

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

The Soup je späť ... tentokrát na Netflixe. Prvá epizóda neprináša nič prevratné, nič nové, je to stále o tom istom a ak to bude pokračovať takto ďalej Nedeľu, tak sa budem s radosťou vracať. Koncept sa mi páčil predtým, páči sa mi teraz, a Joel McHale je sympaťák a kvalitný host. Spokojnosť, a dúfam že dostaneme viacej než len trinásť epizód.(18.2.2018)

Nenáročný a celkem jednoduchý satirický pohled na současnou spodinu popkultury, který ale díky trefnosti komentářů skvěle prezentovaných Joelem McHalem dokáže skvěle pobavit a každá dvacetiminutovka uteče díky častému měnění témat a zábavným klipům velice rychle.(3.3.2018)

Paul Feig je "režisér", tak ať se nesere před kameru a zaleze do kotelny! Je bezpochyby nejtrapnější část téhle show... kromě těch trapných scének a diváků, kterým někdo řekl: ,,Teď se smějte, teď bude vtip!" a nebo hostů, kteří tam (asi) mají nařízeno Netflixem *dum**dum* vystupovat... McHale to naštěstí celé zachraňuje a nemá problém to celé utáhnout sám... TAK HO NECHTE! Protože ten formát je v podstatě fajn, jen se to až moc okatě snaží být vtipné... bohužel nahrané scénky jsou vtipné, tak jak by si člověk řekl, že budou od člověka co natočil (2016) Ghostbusters. Potenciál tam je ... zatím hodně odřené 3*! Mimochodem v 2 sérii viděl Raye Liotta bolelo...(29.4.2018)