Fotbalista roku 2017

Režie:

Michael Čech

Účinkují:

Lucie Výborná (moderátor)

Lucie Výborná moderuje přímý přenos slavnostního vyhlášení fotbalových cen za rok 2017 z Divadla na Vinohradech v Praze. (Česká televize)

kingik

I když pravidelně drbu Vrbu, jsem Čech jak poleno a Rosáka si už nepletu s Rosickým, průběh udílení cen pro nej kopálistu zdá se býti podřadným. Lucie Výborná, v rádiu jste přece jen pevnější v kramflecích, jste ovšem o něco akceptovatelnější, než zbytek moderátorské špíny z komerčních televizí. Průběh předávání nabídl i překvapení v podobě vítěze. Nebylo překvapením, že titul fotbalového Mozarta bude oficiálně věnován Rosickému, i cenu pro nejlepšího trenéra si odnesl Vrba, ale co ten vítěz v kategorii, o kterou tu běží? Už slyším Arsena Wengera, jak s neodolatelným akcentem kysele gratuluje Petru Čechovi za jeho druhé místo. Floutek z Bundesligy mu znemožnil jeho desátou korunovaci. A tak jedna z Daridových dalekonosných střel zasáhla cíl a vykopla si vítězství. Kéž by jeho trefa postihla i celý galavečer, který stále opakuje chyby z minula. Pěvecká vystoupení jen korunují unylý ráz, z kterého se tahle anketa nedokáže už mnoho let vymanit. 5/10 ()

SOLOM.

Kdepak soudruzi udělali chybu, že nevyhrál tolik zbožňovaný Péťa Čech, který konečně vychytal tu svojí jubilejní nulu, kterou nám na Sport.cz připomínali pomalu čtvrtroku každý den…Jinak každopádně gratulace Daridovi k jeho prvenství. Snad se dal už po zranění pořádně dokupy – je to dobrý fotbalista, nicméně pro mě byl favorit Krmenčík za skvělý podzim a to nejsem fanda Plzně (možná tak v pohárech). Co se moderátorky týče, tak Lucka odvádí v rádiu lepší práci, ale nebyla nejhorší. Pavel Vrba to dostal zaslouženě. ()