Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Život v maloměstě je klidný a předvídatelný. Nemusíme se tak bát vysoké kriminality nebo nějakých jiných nemilých překvapení. To se ale všechno změní, když do místního jezera spadne meteorit, který probudí monstrum obřích rozměrů. Gigantický krab je hladový a naštvaný. A jediné místo, které je plné snadno dostupné potravy, je blízké město. Místní obyvatelé se tak budou muset postavit rozzuřené bestii a zbavit se jí dřív, než porodí mladé. Protože pak už nás nic nezachrání... (topr harley)

(více)

Recenze (2)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Brett Piper se po divné odmlce vrací. S podivem nikdo neví co se poslední 4 roky stalo, jeho stránky se neaktualizovaly nic nechystal. No a z nicnenadání se objevý Queen Crab. Je to sice sranec ale Piper i přes svoje filmy(viděl jsem jich 9 z toho mám Shock-o-Rama special collection 5DVD) umí udržet kvalitku pro béčkaře. Queen Crab vyprávý o holce co se spřátelý s krabem a dává mu mutagen od taťky na růst. No po x letech vyroste a začne vraždit. Bohužel se až moc film snaží být taky komedie a tak na první vraždu čekáme hodně dlouho a i tak je to postupně dost pomalý. Ale když se kraby objevý(zejména děťátka) tak je zábava. Stop motion je opět zábavná a povedená, film často cituje Tarantula z 50 let. Bohužel Piperův návrat se moc nepovedl a tak přes parádní triky film neobstojí. Jen pro béčkaře a lovce obskurtních filmů. ()

MFloyd odpad!

všechny recenze uživatele

Zajímavý zážitek, vidět tuhle obludu (myšleno film) v kině Balt. Ničím bych ale nemohl obhájit byť jedinou hvězdičku. Tohle je čistokrevný odpad. Hnusná kamera, zvuk přeskakuje mezi šumem (nejde rozumět, co kdo říká) a normálním zvukem (tady už bohužel rozumím, co kdo říká), efekty na úrovni 50 let starých filmů a "herci"? To se ani nedá popsat. Zážitek okořenila várka rumů a dobré společnosti, díkybohu za to, jinak bych si přál, aby ten hnusnej krab vylezl z plátna a uštípnul mi klepetem hlavu. Nicméně vypíchl bych jeden záběr, kdy přijede tank a v něm děda, co začne luštit křížovku, to bylo hodně epic. ()

Reklama

Galerie (8)

Reklama

Reklama