Setkání (amatérský film)

Nikola Tomas

Jakub Neumann

Borrtex

Jakub Neumann

Komentáře uživatelů k amatérskému filmu (7)

Na youtube tvorbu pěkně sestříhané i obstojně zahrané. I když mám "romantické" filmy převážně v oblibě, bohužel šel tento konkrétní námět trochu mimo mě, a moc mě nezaujal. Z uměleckého pohledu je to každopádně v naprostém pořádku. Z příběhů, kraťasů a seriálů (nepočítám pořady, názorová videa, recenze atd.) mi zatím nejvíce sedl Život Geeka.(24.5.2018)

Priemerný film. 60%(2.12.2018)

cože ono se to dá hodnotit😁. Fajn krátko metrážní snímek který je super sestřihaný a dobře záchraný.(24.5.2018)

• Lukys

Řemeslně i herecky na amatérský snímek zvládnuté, leč uvnitř jednoduché až banální. Kdybych byl člověk se zlomeným srdcem a miskou čokoládové zmrzliny, litující se v posteli, bylo by to povzbuzující, ale takhle vážně ne.(21.8.2018)

Nádherná kamera..Krásně sestříhané a vizuál překrásný..co víc si na Youtube přát <3(25.5.2018)

Pěkný kraťas s příjemnou hudbou v pozadí a navíc v ulicích Brna. Čistých 5* to není, ale za ty emoce, které to ve mně zanechalo tu pátou přidávám.(25.5.2018)

Naprosto parádní minimalistický snímek ... pár úprav a dal bych 5 hvězd, ale rozhodně se mi líbí tenhle koncept běžný události v životě, převedením na emoční audiovizuální kraťas(29.12.2018)