The Boat

Thriller

Velká Británie, 2018, 100 min

Joe Azzopardi
  • Dzedzy

Mám ráda filmy s touto tématikou, ale nic nudnějšího a trapnějšího jsem z tohoto prostředí ještě asi neviděla. Už v polovině filmu jsem si říkala ať už konečně zdechne a bude klid. Film naprosto o ničem. Tedy o něčem ano. O naprostý neschopnosti jednoho idiota. Za normálních okolností by bylo dávno po něm asi ve čtvrtině filmu. Ta loď je u mě větší hrdinka, než on. Hrála si s ním jak kočka s myší. Chvíli ho vraždila, chvíli zachraňovala. Asi jí bylo samotné smutno, tak si našla hračku. Šikovná holka.(6.9.2019)

• oveckaoa

Chlápek si vyrazí na výlet v člunu a narazí na opuštěnou loď. Tak se na ni vylodí nikoho tam nenajde a zůstane tam uvězněný a to je celý film. Docela by mě zajímalo kolik sraček měl scénář k této sračce 5 procent za delfíny.(14.9.2019)

• LIVINGDEAD

30% a víc ani ň! Nemám rád filmy s jedním hercem. Koukal jsem, koukal a čekal.... Čekal na ten thriller. Nepřišel. Ségra u filmu zaspala.(5.9.2019)

• grizly007

Upřímně musim říct, že si lehce dokážu představit jaká by tohle byla v 80tých kultovní pecka na vhs, loď co z nudy trollí lidi, to je prostě ze stejné kuchyně jako film Duel a Auto, jenže doba se malinko změnila a na podobný film to chce zrátka něco víc, herec, režisér, překvapení atd a to zde bohužel není. Z nudy jsem usnul na klíně ségry Livinga.(8.9.2019)

• Mamlas

Tupý a všestranně nudný příběh o troubovi, kterého unesla prázdná loď. Absurdní, zcela nezáživné, blbé a bez jakéhokoli vysvětlení celé té kraviny na konci, ke kterému jsem se dotočil 8násobnou rychlostí. Blejt.(20.9.2019)