Reklama

Reklama

Ore ga odžó-sama gakkó ni "Šomin sample" tošite Gets-rareta ken

(seriál)
  • Japonsko 俺がお嬢様学校に「庶民サンプル」としてゲッツされた件 (více)

Epizody(12)

Obsahy(1)

Příběh se odehrává v jednom speciálním dívčím institutu, který je ukrytý před okolním světem a v kterém jsou mladé dívky z bohatých rodin vychovávány v dokonalé dámy. Dívky jsou již od mládí drženy daleko od veškerých nástrah moderního světa, aby byla zajištěna jejich počestnost a bezpečí. Problémem tohoto institutu se však stává velmi nemilý jev, kdy některé absolventky, které tento institut opustí, nezvládají přechod do „venkovního světa" a velmi často jsou lapeny do jeho spárů. Aby se tomuto předešlo, rozhodne paní ředitelka, že je nutné začlenit do výchovy dívek přípravu na „svět tam venku". Pro výuku této látky se rozhodne nalézt toho nejobyčejnějšího člověka, kterého zdejší svět „běžných lidí" nabízí, a zároveň mladého muže, protože ve škole, která je ryze dívčí, nemají studentky možnost komunikovat s příslušníky opačného pohlaví. Ovšem stále musí být chráněna počestnost a bezpečí dívek. Naštěstí je velmi brzy nalezen vhodný kandidát, obyčejný student obyčejné střední školy Kagurazaka Kimito, který, jak se zástupci institutu dozvěděli, není pro dívky nebezpečný. Jak jim totiž potvrdila Kimitova kamarádka z dětství, Kimita vzrušují pouze muži a to ne jen tak ledajací, ale především kulturisté. Tomuto faktu odpovídají i výsledky šetření, protože Kimito se opravdu pravidelně vyskytuje ve společnosti jiných chlapců. A tak je Kimito dopraven do školy, kde je mu sdělen jeho nelehký úděl a i důvod, proč byl vybrán. Kimito je zaskočen, je mu jasné, že si z něj jeho kamarádka dělala legraci a záměrně jej pomluvila. Ovšem když chce vše uvést na pravou míru, je mu sděleno, co by se stalo, pokud by se ukázalo, že je vlastně heterosexuál. Obzvláště část, kde je mu vylíčena ztráta jeho mužství, Kimita přesvědčí, že bude lepší ponechat paní ředitelku a ostatní v tomto omylu. Ovšem ani to nebude příliš jednoduché, obzvláště když je kolem tolik mladých, krásných a nevinných dívek, které jsou Kimitem doslova fascinovány... (Jeoffrey)

(více)

Recenze (2)

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Konfrontace mezi světem čistých nedotčených panen a běžného života působí na první pohled zajímavě, bohužel zpracování na mě působí poměrně nereálně. Pokud jsou ta děvčátka opravdu až takto netknutá, pak by je musel ten běžný svět totálně semlít! Navíc se mi nechce věřit, že by před děvčaty dokázaly utajit takové věci jako je telefon, internet, televize... Také mě překvapuje, že když to mají být děvčátka z vysoké japonské společnosti, že neví skoro nic o kultuře a tradicích své země a že dívky, které jedí ty nejvybranější pokrmy budou prohlašovat za nejlepší gastronomický zážitek instantní nudle... Přesto se na to dá docela dívat a četnost erotických klišé není taková, aby mi to vadilo. Má to i takový poklidný nádech a relativně příjemnou atmosféru. Na druhou stranu je to docela předvídatelné, ale tak je to harem a tak člověk prostě tuší kam se to bude ubírat. Hlavní hrdina je sice zase jen "obyčejný" ale alespoň se nechová jako totální trouba a některé momenty, kdy si dělá z děvčat srandu mi přijdou i docela povedené. Co mě ovšem zase udivuje je fakt, že mu ta děvčátka všechno tak snadno sežerou, tak hloupý (nebo možná naivní) přece nemůže být nikdo! Také ty situace, kdy hlavní hrdina provádí něco neohrabaného a všechny dívky na něj koukají a myslí si jak je to úžasné prostě příliš nepobírám. Animace se mi docela líbí, hudba je někdy poměrně povedená, někdy se mi zase absolutně nelíbí. Ještě přihodím nějaké ty body za velmi roztomilou lolitku Hakuu. Ve výsledku se však dostávám pouze na vcelku snesitelný průměr. 5/10 ()

DaweForeman 

všechny recenze uživatele

Velké zklamání. První jsem četl mangu, která tak nějak zatím ještě stále "vychází" a s tímhle se to opravdu nedá srovnat. Upravují si spoustu skutečností a největší přestřel je pak v závěrečném dílu. Animace i hudba je celkem taky příšerná a nemusím ani zmiňovat ono zklamání z výběru hlasových herců, kteří mi prostě u vícero postav nesedí. Jediné co se to udržuje je vtipnost, ale jak už jsem zmínil v začátku, lepší požitek má člověk z mangy. ()

Reklama

Reklama