Život človeka, ktorý musí vraždiť len preto, aby prežil, je náročný. To je jednou z mála vecí, ktoré sa Drew (Bill Oberst Jr.) za dlhé roky strávené v telách svojich obetí naučil. Všetko sa ale mení vo chvíli, keď stretne ženu svojich snov a odhodlá sa zmeniť svoj život. To nebude vôbec jednoduché, keďže jeho zdravotný stav je stále horší a potrebuje zabíjať ďalšie obete aby prežil. (Marceloo)

Accuphose

Námět suprovej, bohužel, to co z něj autoři udělali, je poněkud plytké a pokud by se mi toto opravdu stalo, řešil bych to celé úplně jinak. Rozumím jejich snaze, pojetí a myšlence, nicméně z tohohle se dalo vytěžit mnohonásobně víc. Stačí se podívat na film Všemocný. Z Handikapu se dá vytvořit přednost a handikapem autorů je, že byli málo odvážní, nebo možná měli velmi omezený rozpočet, nechci je soudit. Udělali z toho komorní drama o lásce, které řeší existencionální otázky, kým jsme a co po nás vlastně zbyde. Ale to by se dalo natočit ještě úplně jinak, jako například Expres na západ. Přesto to má solidní základ a dávám tomu 3 hvězdičky. ()

RathuVSoak

Zpočátku snímek neztrácí čas a už v první scéna znepokojuje mrtvola ve značném stádiu rozkladu dokreslená stejně znepokojivým music backgroundem. Škoda, že hudba ve zbytku filmu nefunguje stejně. Celým dějem nás provází hlas hlavního hrdiny v lehce noirovém stylu, který rozšiřuje morální a filosofický aspekt. Za mě první film, ve kterém jednu postavu hraje pět lidí a musím říct, že to fungovalo vcelku dobře. Přestože děj postupem času začne zpomalovat, mne dostatečně upoutal, abych byl svědkem rozuzlení. To bylo, řekl bych, hned dvojité a přesně jak mám rád, překvapující a sice že náš narátor skrze své mlžení slov typické pro většinu času jeho vyprávění vysvětluje myšlenku díla (pocit viny, krize identity) raději se ještě poradím se strejdou Googlem. ()