Aplomb

(studentský film)
Krátkometrážní / Drama / Mysteriózní / Sci-Fi
Česko, 2017, 12 min

Děj filmu je zasazen do fiktivního světa blízké budoucnosti, do jedné z poboček personální agentury Aplomb Agency, která poskytuje uchazečům o zaměstnání doživotní kontrakt se zaměstnavatelem. Příběh se začne odehrávat ve chvíli, kdy na tuto pobočku přijde auditorka, která má vyhodnotit výsledky práce místního vedoucího. (ČSFD)

Slarque

Studentská sci-fi hříčka ze světa, který vypadá jako splněný sen, přitom je spíš noční můrou. A navíc si autor zdařile vyzkoušel i formát televizní reklamy. :) ()

honajz

Na to, že jde o studentské cvičení, se mi to líbilo - jak Junákovým reklamním úvodem, tak znuděným „starším pracovníkem“. Škoda jen, že se nedozvíme aspoň trošičku víc o fungování té agentury kromě jednoho faktu (nechci spoilerovat) a že třeba představitelka slečny Grossmanové hraje strašně afektovaně a přehrává. ()

Ryuuhei

Zpracování reklamy fajn, nápad taky, jen bych si takové téma představoval v delší a propracovanější formě. ()

honajz2

Na studentský film to má slušnou hudbu, kameru, herecké výkony, zajímavý námět a překvapivě i silnou atmosféru, takže pod čtyři hvězdy fakt jít nemůžu. Bohužel zvuk za moc nestojí a ten námět by potřeboval o dost víc rozpracovat, protože takhle je jen lehce načrtnutý a nedotažený. Ale jinak už snad nemám co vyčítat. Slabé 4* ()