Warez - sdílením to začalo, sdílením to může skončit

Drama / Krátkometrážní

Česko, 2015

Daniel Horník

• Wacoslav1

No ty krávo co má bejt jako totok za klauniádu??? Já teda sdílím na požádání, tak maximálně smrad ze svých noh a zapařených spoďárů, nikam nic nenahrávám, pouze stahuji, ale proč mám právě pocit, že jsem viděl tu nejodpornější a nechutnou agitační masírku za hodně dlouhou dobu?! Nevím co je cílem podobných zvratků, ale podle mě to vzniká prostě účelově na objednávku a viděl jsem leccos z podobným zaměřením, ale nic nebylo tak hnusný a samoúčelný jako tohle. Ano občas jsem zvrácený a hodnotím podobný úlety v ranku guilty pleasure, ale tady to fakt nejde, tohle je taková prasárna, že jí není rovno a všichni co jste to viděli a nedali odpad, tak si vražte facku. Chtěli virál, mají ho tedy mít... POCHCAT!!!!! 0%(29.11.2015)

• Xeelee

Chudák kluk, kterýho v klipu veřejně ponižujou, opravdu existuje :-( A k žádnému alternativnímu trestu u soudu nedošlo. Jde jen o mimosoudní vyrovnání s BSA a kluk pořád může platit miliony jiným organizacím. Takže to je klasická levárna od BSA. Tiskovka u nás právně neexistující BSA | ► Warez - sdílením to začalo, sdílením to může skončit(23.11.2015)

• Lacike

Je to sracka ale ten typ, ktory ma dokazal pobavit na ucet tvorcov, takze za to davam jednu hviezdicku a idem si nieco stiahnut bez toho, aby som zaroven zdielal, takze som v pohode a BSA a vsetky dalsie organizacie mi môzu vyliezt na hrb.(29.11.2015)

• skrblik007

Těžko říct, o co se tahle věc snaží... jo asi o virálnost.(24.11.2015)

• ghatos

"Neboj se to neskončí, já se s ničím neloučím, jsem rád, že s tebou jsem." 1%.(22.1.2016)

• Kobain

BSA jsou kundy(1.12.2015)