Alien Predator

Niekde v džungli Hondurasu stroskotal neidentifikovateľný lietajúci objekt. Špeciálna jednotka americkej armády bola vyslaná zaistiť miesto dopadu, no dostala sa do potýčky s neznámym nepriateľom a bola zničená. Zdá sa, že jeden z jej členov masaker prežil, a tak je vyslaný nový tím, ktorého úlohou je spomínaného šťastlivca nájsť a doviesť ho na základňu. A samozrejme objasniť, čo sa vlastne stalo s ich predchodcami. (beso74)

Marze odpad!

Elitní tým je požádán, aby odcestoval na nebezpečnou misi na místo, kde byly viděny neidentifikovatelné objekty. Když dorazí jsou náhle vrženi do bitvy o přežití s vysazenými okupanty. Je záhada, proč vznikl tento další díl z roku 1987 po třiceti lety. Je to nezajímavé, zmatené a do morku kostí nudné. Závěr je vyloženě směšný. ()

andydul odpad!

Neuveriteľne dobre zvládnutý film. Ukazuje príslušníkov americkej armády ako bandu neukáznených a neschopných blbcov. Plukovník si len tak napriek zamietnutiu svojho nadriadeného dá dohromady svoj tím, kde nikto nie je profík a len tak bez plánu a prípravy idú zachrániť predchádzajúcu jednotku, ktorá je pravdepodobne po smrti. Len tak si idú džungľou (kde sa v slnečnom suchom dni neustále parí z úplne suchej trávy), v ktorej sa potichu zakrádajú, aby ich nik nevidel, popritom nahlas žartujú a naozaj nahlas po sebe pokrikujú, čím sa snažia zmiasť nepriateľa a naznačiť mu, že neprichádza niekoľko mužov, ale celá divízia. Použili tzv árijskú lesť. Brilantné. To blikajúce svetielko v optike veliteľovej pušky je super! Takticky sú na tom tiež dobre, všetci idú v rade za sebou, aby prípadnému útočníkovi vpredu stačil len jeden náboj, aby ním prevŕtal prvého aj posledného v rade a šetril tak náklady spojené s výrobou munície. Dialógy sú tiež na vysokej úrovni, muselo to naozaj dlho trvať vymyslieť niečo tak vtipné i múdre zároveň. kamera je skvostná, stále roztrasená a mení uhly, aby vyvolala pocit autetičnosti (ten vo mne vyvolala natoľko), že som film prerušil a šiel si vziať pivo, aby som sa od strachu nezložil) a navodila pocit frustrácie. Frustrovaný som bol počas celého filmu, takže tvorcom zámer jednoznačne vyšiel. A tvár mŕtveho predátora - tak dokonalú masku by nedokázali spraviť ani v 70. rokoch minulého storočia. Už sa teším, keď natočia dvojku! A dúfam, že sa dožijem aj trojky! ()

vodkasesemte

Vždyt to je totální béčko! - Kam šel? To vypadá na regulerní válku - Jak to zdravěj, doprdele? Na to, jak je to amaterský, to není špatný - Tvl, ta psí tlapka na rameni. To se mi snad jenom zdá - Samej negr, to je Hizbaláh? - Todle udělala nějaká partička airsoftovejch nadšencu! - Div, že se sami nepostříleli - Nějak si nevybavuju ženu v prvním Predátorovi jako člena elitního týmu - Takovýdle teplý zmrdi zaslouží vykuchat, ale zase je to práce pro predátory? - Od týdle jednotky bych se držel co nejdál. Jako nečekal jsem žádnej zázrak, ale že to bude takhle špatný, to ne - Kolik to má? - Cant hope to fight this evil - He was giving our position away, tak ho střelil do hlavy, mh - You are fucking MANIAC. Well, your mama (wasnt) complaining last night - Tvl, já se snad dívám na nějakej špatnej film - Co tam dělá ten kouř pořád? - Clear! - Tu diodku v optice radši nekomentuju - This is not good, boss - Thi is no-go - Známky neberem? - Na hlavách místo helem barevný světýlka. Tvl, kdo tomudle dal zelenou? - Jo, to je něco jinýho - These things augmented themselves - No to je hrozná sračka - Fire that shit up - No konečně dobrá scena! - Slyšel jsem Allah Akbar, motherfucker? - Jak se todle mohlo dostat na torrent, nebo do kin? - Jsem zase jednou stáhnul něco, co jsem neměl - Jedna? Za nápad. Já nvm ()

oveckaoa

No viděl jsem daleko horší filmy na tohle téma https://www.csfd.cz/film/611513-occupation/komentare/ takže ty 2 hvězdy dám. V Asylumu si řekly, že by bylo cool vykrást Vetřelce s Predátora takže z tama si vzaly název jen tam nedaly vs a smíchat to s Predátorem Evolucí z tama si vzaly námět a výsledek je tohle. Takže zde máme zhruba 10 vojáků co chodí po ostrově a tam je nahání mimozemšťané (4 až 5) , kteří zde havarovali a chtějí odletět. Jako vždy u Asylumu si logika, scénář a chování postav dávají dovolenou takže zde máme chlápka s granátometem, který je uvězněný kdesi v dole a místo, aby ho použil tak nechá jiného vojáka do toho závalu střílet puškou (opravdu účinné řešení) pak ženské, kterým, když člověk řekne na nic co není naše nesahejte tak si to musí osahat a dalo by se pokračovat. P.s. 1 pokud byly mírumilovní tak stačilo zabarikádovat ten vchod spravit loď a odletět a nemusely nikoho zabíjet o čem by to, ale pak bylo že? P.s. 2 pro méně inteligentního uživatele tohoto fóra Hizballáh je Libanonská teroristická organizace takže tam asi moc černochů nebude někdy je lepší použít mozek (pokud ho teda máš) než něco napíšeš. ()

beso74

Žiaden predátor, žiaden votrelec a už určite nijaká zábava. Typický azylácky mockbuster, ktorý má so svojim názvom asi toľko spoločného ako kapitán Danko s kapitánom Amerika. Skôr tu ide o nepodarený upgrate E.T.ho, ktorý namiesto aby volal domov sa vyzbrojil a najprv strieľal a až potom sa pýtal. Čo sa týka skupinky amerických špecialistov, tí sa správajú ako chovanci špeciálneho ústavu. Pozrieť sa to síce dá, ale určite vhodné len pre silné žalúdky! ()