Všichni bohové nebes

All the Gods in the Sky

Drama / Horor / Sci-Fi

Francie, 2018, 97 min

• brasek

Film ponúkaný na istej televíznej stanici ako sci-fi hororový thriller je žiaľ veľký omyl. Po hodine sledovania som rezignoval.(17.4.2020)

Velmi hutný, naturalistický a depresivní zážitek. Řemeslně úžasné. Velice originální.(17.5.2020)

• POMO

Nehezký film, těžký ke sledování, a ani se divákovi nijak neodvděčí. Nepohodlný a znepokojivý zážitek nevyústí vysvobozujícně, ani dostatečně smysluplně. Nezanechá dojem, hodný zapamatování. Což je na tak odvážné téma neúspěch. [Sitges FF](11.10.2018)

• Vančura

Už jsem viděl hodně divných filmů, ale tenhle by byl určitě někde v TOP 10 těch největších šíleností (co taky čekat od někoho, kdo si říká Quarxx - co to je vůbec za jméno?). Vážně to není příjemné sledovat - a to nejenom proto, že se zde v jedné z hlavních rolí objevuje Melanie Gaydos, tzv. "nejošklivější modelka světa", jak jí přezdívá bulvár - to podivné stvoření jen podtrhuje celkové utrpení, kterému ten film svého diváka vystaví. Zlá noční můra, které je lepší se vyhnout. Btw. opět jsem si zde připomněl, jak nesnáším filmy, v nichž postavy (vždy jsou to muži) močí krev.(15.4.2020)

• Melanie Gaydos