Reklama

Reklama

Šelmy

Trailer

Obsahy(1)

Kdesi na jihu Francie si Laura a její sestřenice Anne užívají horké, vlhké a lenivé letní dny na táboře. V noci, za zpěvu cvrčků, se teenageři kradou ven ze svých stanů, aby se mohli muchlovat v autech. Proslýchá se, že ve křoví číhá divoké zvíře – přestože je slyšet a cítit, zahlédnout se dá jen zřídka. Tomuto zvířeti je kladeno za vinu zmizení několika mladých lidí. Všichni mají nervy na pochodu, a to včetně Laury, která se rozhodne vyřešit záhadu mizející mládeže na vlastní pěst. Přitom narazí na místního spisovatele, který ji děsivým způsobem fascinuje. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

Vančura 

všechny recenze uživatele

Hodně divný film, ale divný v tom negativním smyslu, kdy se vám vůbec nechce nad tím přemýšlet, co tam znamenají ty věci, které se tam dějou. Postava Laury (Lily-Rose Depp) mi navíc byla extrémně nesympatická, tím jak se chová a jak tam zabíjí ty zvířata. A vůbec, tohle je zkrátka film, u kterého se těšíte, až skončí, a to je prostě špatně. ()

brasek 

všechny recenze uživatele

Depp v sukni provokuje a to je jedna z mála vecí na ktorú sa dá pozerať v tomto snímku. Príbeh nie je veľmi zaujímavý, zápletka mierne baví lenže vyvrcholenie je také, že neviete čo si máte o celom tom všetkom myslieť. ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele

Je to tak, jsem vskutku nepoučitelnej, a budu na tyhle rádoby zajímavý HBO dramata čumět až do konce věků, a neodradí mě nikdy ani průměrný kritiky, nižto nezajímavá synopse - protože proč tomu nedat šanci a neudělat si názor sám, žejo... Takže teda varuju před tím, že v tomhle filmu jsou dobrý jenom 2 (slovy dvě) věci: dvacetiletá prdelka dcery Johnnyho Deppa, a sem tam okouzlující atmoška pozdně letního francouzskýho kempu. Jinak nic. Prostě divnofilm o vraždícím levhartovi a nenaplněné lásce. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama