Na vlastní Čočík (TV pořad)

Publicistický / Krátkometrážní

Česko, 2018

Lukáš Codr

Účinkují:

Lukáš Codr (mod.)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

Kam se hrabe Cestománie, tohle je Čočíkmánie! Všech oldskůůlových videoherních pařanů a pařanek starý známý kyberpankáč profesně i platově povýšil a asi aby splatil svůj dluh společnosti, vtipně spojil příjemné s užitečným se sarkastickou svérázností sobě vlastní... Takže hodnotím spíš cestopisná videa přímo na Čočíkově YT kanálu, než tenhle krátkometrážní odvar s krutopřísnym názvem. Bezvadnej humor, poznatky, muzika, kultúrná špecifika a hlavně panorámata jak Brno pro každýho správnýho tuláka, aj komu zrovna neleží svět u nohou, ale třeba jen rád leží na posteli pod mapou světa:)(24.6.2019)

Čočík je jeden z velmi mála českých jútúberů, kterého lze sledovat. Jeho posedlost létáním již prověřuje nejeden psychiatr, jeho přístup k penězům ("Nebral jsem nic drahýho" - 200 EURO/noc) vzbuzuje u mnohých závist, přesto se mu nedá upřít vytříbený smysl pro humor a inteligenci vyšší než je na YouTube běžná. Jeho krátká videa pro Mall jsou sice dobrá, jeho mnohdy celovečerní tvorba však má mnohem vyšší úroveň. Osobně nelze než doporučit jeho na YouTube sledovat, dlouhá videa v sestříhané a nepříliš zajímavě hudebně předělané formě ztrácejí podstatnou část svého kouzla. Jeho výběr hudby je totiž velice osvěžující na rozdíl od té pseudoromantické bezpohlavní hudbičky, která se line ze všech ostatních koutů toho znamenitého videoportálu. 80 % pro verzi na Mall / 100 % pro verzi na Youtube(18.7.2019)

Strašná animace, ubohé dialogy a celé je to monotematické a repetitivní. Hele to vůbec není špatný. Vypadá to dobře a ještě líp to voní.(25.12.2018)

• simon84

Drz hubu a jdi do prdele. ;-)(25.12.2018)

Čočík, to je životní styl. :-)(14.1.2019)

Jsem rad ze mohu zazit diky Cocikovi Cinu skrz displej, osobne bych v ni nevydrzel, nicmene jedenkrat jsem v ni byl a obdivuju lidi co maj koule na to zit v tak prelidneem miste, kde se clovek musi chovat jak dobytek aby se alespon dostal do vlaku.(30.3.2019)