The Fialky - Holiday

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
Česko, 2015, 2 min

Kapitán Kečup, Sid Vicious (a.z.)

MM_Ramone

Hey! ho! na čo som to tu zasa natrafil? No nie?! Veď je to nový klip od pražskej punk rockovej hudobnej skupiny The Fialky. Týto týpkovia z Počernic ma vedeli vždy dobre naladiť a pobaviť. Podarilo sa im to aj tento krát. Punkovou variáciou na moju obľúbenú filmovú sci-fi trilógiu "Návrat do budúcnosti" ma velice moc potešili. Navyše sa tam objavil aj samotný Sid Vicious. No paráda! Výlet do New Yorku roku 1979 i návrat do futuristickej Európy (2025) chalanom z Fialiek vyšiel skvele. "The Holiday" in the Sun. Dávam palec hore. https://www.youtube.com/watch?v=VwME5WHcM9Q ***** ()

Jara.Cimrman.jr

Zastávám názor, že pankáči by neměli cestovat časem jinam než do roku 1977, aby si to mohli prožít. Rok 1979 proto považuji za švindl (nejen velký rokenrolový), ale přejet Sida Viciouse je trochu silná káva. Já vím, že po nich střílel a oni mu to jenom vrátili a pak utekli do roku 2025. Ach jo. Já si prostě myslím, že punková skladba má být přímočařejší než Holiday a že poletování v čase k punku prostě nepatří.. ()