Winx Club: Pomsta Trix

(TV film)
  • USA Winx Club: Revenge of the Trix
všechny plakáty

Bloom se pořád dokola zdá sen o záhadné Nymph jménem Daphne, kterou nikdy neviděla. Během školních prázdnin se vrací zpět do Gardenie, kde se učí od svých adoptivních rodičů. Hledá odpovědi. Ale během toho, co je Bloom pryč, rozhlasí Trix informaci, že je Bloom čarodějnice. Když to Bloom zjistí, rozhodne se odejít z Alfea navždy. Trix tuhle příležitost využijí a snaží se jí ukrást Dragon Flame. (Tuty TV)

ASSEMBLEDSK

Očakával som dosť málo a očakávanie sa mi splnilo. Bavilo ma to o niečo viac ako prvý hodinový špeciál od nickelodeonu "Vítejte v Gardénii". Začiatok bol veľmi nudný ale neskôr sa to o dosť zlepšilo. Transformácie a hudba boli fajn. Český dabing sa mi viac páčil v originálnej verzií (1. sériu som pozeral v českom dabingu od TV Prima, ktorý bol vytvorený v roku 2008) no napriek tomu bol dabing v tomto špeciále fajn. "Pomsta Trix" obsahuje z pôvodného seriálu Winx Club séria 1. epizódy 11-18. Druhý hodinový špeciál od nickelodeonu "Pomsta Trix" som pozeral v českom dabingu od TV nickelodeon. 6/10 ()