Hlavní hrdina Uros Perić, který v nezaviněné nehodě zabil dceru obávaného mafiánského bose Dardana Beriši, byl Interpolem, jako chráněný svědek, ukryt v Estonsku s novou identitou. Dardan je ve vězení, ale na šachovnici mezinárodního drogového obchodu je několik hráčů a každý hraje svou hru, včetně ambiciózního Petrita Koćiho, vysokého důstojníka Interpolu. Nic není zapomenuto a touha po moci a penězích je příliš velká, aby v této hře nebyli pěšáci bez lítosti obětováni. (Česká televize)

Necrotongue

Víc jak dva roky mi trvalo, než jsem se vrátil k osudům srbského nešťastníka Uroše Periće, jen abych zjistil, že si od minula věru nepolepšil. Tvůrci se vrátili se svou dokonalou atmosférou i propracovaným scénářem a já bych šel klidně do plných, jenže... Po té dlouhé době jsem se musel zase učit, kam zařadit tu kterou postavu, poznat figury nové, chvilku jsem zmateně přemýšlel, proč na mě seriál mluví místy finsky, než mi docvaklo, že jde o estonštinu a proč, byla to pro mě vlastně typická  seznamovací epizoda, na níž si ale dali tvůrci záležet. Hlavní trpitel mi připomíná toho rolníka, který se denně mořil na svém kamenitém políčku, přičemž mu postupně zemřela žena, stodolu mu zapálil blesk, vyschla mu studna a on trpělivě a odevzdaně snášel svůj úděl. Jednoho dne ale oral ten svůj kamenitý úhor, o skrytý balvan zlomil pluh a jeho tažný volek padl vyčerpáním a už nevstal. Tehdy padl rolník na kolena vztáhl ruce k nebesům a zvolal: "Pane Bože, proč na mě sesíláš jednu ránu za druhou, proč musím tak trpět?" A shora se ozve mocný hlas: "Já ti ani nevím, ty mě holt tak nějak sereš." / Poučení: Pokud tě opustí štěstí, nekupuj si stírací los. ()