Perić a jeho rodina žijí v Estonsku jako chránění svědci s novou identitou. Jen Una se vdala a zůstala doma. Uroš pracuje v autodílně a celé okolí mu říká jednoduše Bulhar. Všem se stýská po domově. Dardan Beriša je ve vězení, jeho syn Driton dorůstá a myslí na pomstu. Chce vypátrat Perićovu novou identitu. Jeho heslem je oko za oko... Ambiciózní důstojník Interpolu Petrit Koci povýšil a nyní je ve Vídni jako šéf Interpolu pro východní část Evropy. Dělá vše pro to, aby zničil srbsko-albánskou mafii, ale ve skrytu duše ho pohání touha po pomstě. I on vede svou tajnou soukromou válku. (Česká televize)

Necrotongue

Druhá epizoda druhé řady byla zvláštní. Byla zvláštní tím, že se v ní úhlavní nešťastník téměř nevyskytoval a jen si tak v ústraní v klidu vegetoval. Vzhledem ke značnému úbytku personálu po prvním dílu se tak tvůrci museli věnovat celé řadě vedlejších postav, což sice nebylo vůbec špatné, na druhou stranu ale zůstává pravdou, že bych se bez některých informací klidně obešel. Úplně spokojen jsem tedy nebyl, faktem ale zůstává, že si seriál nadále udržuje skvělou atmosféru i napětí. Musím pochválit i parádně vytvořené české titulky, jen jsem si v jednom momentu uvědomil, že bylo zřejmě něco ztraceno v překladu. Posuďte sami: "Jebaću vam majku" / "To mi zaplatíte.", a: "Jebaću vam krvavu majku" / "To vám nedaruju." Nejsem sice bůhvíjaký lingvista, ale ten překlad mi tak úplně nesedí. / Poučení: Sebevraždu (pokud ji myslíš vážně) páchej zásadně o samotě. Lidi mají tendenci kibicovat. ()