Haken uranaiši Ataru

• Japonsko ハケン占い師アタル (více)

Epizody(9)

Ataru bylo 21 let a poprvé nastoupila do práce na pozici holky pro všechno. Je to její první pořádná práce. Je úplně nadšená z každého úkolu, který dostane. Mohlo by se zdát, že je to obyčejná, lehce výstřední slečna, jenomže to má k pravdě daleko. Ataru má totiž zvláštní schopnost – dokáže předvídat budoucnost, a dokonce vidí i jedincovu minulost. (Zíza)

Zíza

Odpočinkový seriál, který je opravdu vhodný na dávkování jeden díl za týden. Vyberte si nějaký náročný den, pusťte si po něm Ataru – není náročná, zabaví a ještě vám třeba odkryje vaše nedostatky zábavnou formou. Sugisaki Hana je navíc roztomilé děvče, které hrát umí, takže hrdinka v hlavní roli jen podpoří to, že vás seriál alespoň trochu pro i bude bavit. Milým bonusem bylo to, že se kolegové Ataru jmenovali podle stanice v Tokiu a také tak byli představováni. Epizodický seriál, které mu byl podle mého slušelo, kdyby měl o díl méně, protože poslední díl už mi přijde rozmělněný a nedosahuje kvalit dílů předchozích. Přesto se v něm vše vyjasní a dotáhne do jasného konce. 55 %. ()