Na vodítku

Fit to Be Tied

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 1952, 7 min

Výborná epizóda, ktorú určite každý milovník Toma a Jerryho pozná - Jerry dostane od buldoga Spika zvonček, aby ho mohol privolať, keď mu bude Tom chcieť ublížiť. Funguje to, pokiaľ mesto nevydá príkaz všetkých domácich psov priviazať...(13.10.2005)

Dost podobné jako Bodyguard, jen s tím rozdílem, že Spika neobtěžuje ras, ale zákon.(31.8.2007)

Ďalšia časť z prvých Tom a Jerry, ktorých nič neprekonalo. Rozprávka je plná vtipných nápadov typických pre túto dvojku ( Spike breše na Toma no je priviazaný a Tom si na ňom vystrúha pálku, ktorou ho potom uzemní) a ja si len nostalgicky spomínam na staré časy.(13.6.2008)

Bezvadný, až na ten úplnej konec..(3.7.2009)

Jedna z nejlepších epizod legendární dvojice kocour - myš. Pes Spike je vždycky příjemným oživením v honičkách Toma a Jerryho. Tohle je prostě animovaná klasika s výbornou animací a hodně vtipným dějem.(12.6.2016)