poster

Konspirační teorie (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2019, 12x25 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • Tommassi3
  **

  Janeček opět rulez!! Hroznej masakr!! ;)(7.10.2020)

 • kaposlav
  ***

  Hodnotil som na základe videnia dielu "Fluoridace - Jed z kohoutku?"https://www.youtube.com/watch?v=Tm0i9ofEfHo . Časom pozriem aj iné diely a možno hodnotenie upravím.(24.5.2020)

 • Alexis74
  *

  Existuje městečko kde se docela dobře žije a kde nemají moc rádi cizince, ale je tam hospůdka kam zajdete dáte si pívko do řeči se dáte s tím správným člověkem a za peníze si seženete mladé a zapálené demonstranty nebo trouby na komín (to je dražší) a to se platí od času jak dlouho tam s tím transparentem budou, u demonstrací to bývá za demonstraci nebo za potyčku. Záleží na dohodě, kolik jich chcete? A věřím, že podobných míst je v republice podstatně víc. Když se u nás chlapi poperou, tak jenom nožem a nebo sekerou ... .(2.9.2020)

 • ostravak30
  ***

  Seriál Konspirační teorie je další z řady seriálů stanice CS Film. Konspirační teorie není úplně špatný seriál. Hodně mě zaujal díl o Alexandru Dubčekovi či o jezuitech. Naopak Černá sanitka už byla mnohokrát vyvrácena a nepovažuji ji za konspiraci, které by v jednadvacátém století věřil kdokoli soudný. Naopak přistání na měsíci byla zajímavá teorie, která je jedna z nejznámějších na světě. V úvodních titulcích pak vidíme ještě náraz letadla do světového obchodního centra v New Yorku a trochu jsem doufal, že 11. září bude jedním z dílů, protože kolem něj byla také cela řada konspirací. Leč...bohužel ne.(29.10.2020)