Week and Show Tomáše Matonohy

(TV pořad)
Komedie
Česko, 2019, 30 min

Prima Comedy Central přináší novou nekorektní politickou late night show s Tomášem Matonohou Po úspěchu stand-up show Comedy Club přichází kanál Prima Comedy Central s dalším pořadem z vlastní tvorby. V osmi dílech Week and Show Tomáše Matonohy se moderátor Tomáš Matonoha s reportéry Petrem Vydrou a Karin Krausovou podívají na domácí i zahraniční události z trochu jiného úhlu a v absolutně nečekaných souvislostech. Nebudou se s politikou párat, a rozhodně nebudou šetřit ani své hosty. Nový magazín divákům každý týden ukáže, že i mocní, slavní a úspěšní z celého světa i z domova mají smysl pro humor a že se prostě nemohou udržet, aby čas od času neukázali, že je s nimi legrace. (TV Prima)

TV spot

dejf96 odpad!

hovadina velkého kalibru. a navíc absolutní zbytečnost, Matonoha asi potřebuje zaplatit přístavek....nevtipné, trapné prvoplánové.... uffff prostě píííčovina! tomu člověku, který exibuje na obrazovce, absolutně chybí nadhled, charizma a prostě všechno, aby takovýto formát dokázal utáhnout..... fujjjj ,už nikdy více! ()

Lovin odpad!

Tohle je těžký zlo a to jsem měl pana Matonohu docela rád. Ale tohle je fakt dno největšího kalibru. Ať se na mě nikdo nezlobí ale tohle jako politická satira absolutně nefunguje jelikož oba protagonisti těm největším póvlům z kterých by si chtěli rádoby dělat prdel nesahají ani po kotníky. Tuto šou bych přirovnal k panu prezidentovi s virózou u korunovačních klenot. Ale to bylo jednou a já už přetrpěl dva díly. Zlo ()

MM_Ramone odpad!

Na debilné račkujúce hovno z Brna s mimoriadne pičúzkym priezviskom (Matonoha) som si už dávno urobil svoj názor a neraz ho tu i verejne prezentoval. Podľa mňa je to jeden trápny, slizký buran bez štipky inteligencie a sebereflexie. Proste poriadny kus jebnutého kokota. Absolútne som si tento jeho nemenný status potvrdil, keď som zhliadol idiotskú zlátaninu "Week and Show Tomáše Matonohy". Nechápem ako mohli do programovej štruktúry Prima Comedy Central zaradiť takýto primitívny odpad! ()

Alexis74 odpad!

Taky když chcete vytrhnout zub nebo od operovat slepé střevo, tak si řeknete nějakému zedníkovi nebo vrátnému? Pokud ne, pak nevím proč tady v televizi poslouchat kecy nějakého rádoby umělce na témata o kterých nemá nejen vzdělání, ale ani ani znalosti? Většina umělců pokud už mají nějakou rádoby uměleckou školu, tak tam utekli proto, že byli úplně pitomí na všechno jiné než dělání píč*vin a blbých keců. Jediné co uměli bylo ovlivnit z balkónů šišláním a krátkými kalhoty tupý dav a podle toho to tu vypadá. Republika rozprodaná do ciziny, rozkradená a z těch tupců co cinkali blbečkům na balkónech klíčema jsou otroci kteří tomu tleskají a večer si nechají vymydlit palice od Matonohy nebo Krause. Přesně to si zasloužíme, to je trest za znásilnění republiky. Jak řekl jeden slavný člověk, kterého taky zneužili na balkóně v 89 a pak odkopli, když začal být vládnoucím Havlistům nepohodlný hlásáním pravdy. "Ryjeme držkou v zemi! " ()

Nessak odpad!

Nekorektní, nevtipná, trapná (ne)show. Úspěsný koncept z venku nemůže vyjít, když ho prezentuje pan Matonoha s jeho stále stejným, ale stále trapnějším moravské akcent... už nikdy víc. Tento pořad v CZ verzi s má vtip asi jako nepovedené poslední zvonění nějaké střední školy... bez maturity. Škoda. 2. 4. 2019 si dovolím věštit, že tohle nemá šanci přežít přes první serii. ()