Week and Show Tomáše Matonohy (TV pořad)

Komedie

Česko, 2019, 30 min

• dejf96

hovadina velkého kalibru. a navíc absolutní zbytečnost, Matonoha asi potřebuje zaplatit přístavek....nevtipné, trapné prvoplánové.... uffff prostě píííčovina! tomu člověku, který exibuje na obrazovce, absolutně chybí nadhled, charizma a prostě všechno, aby takovýto formát dokázal utáhnout..... fujjjj ,už nikdy více!(31.3.2019)

Tomu příšernému hodnocení docela nerozumím. Třeba Kopta show je 100x horší křeč. A má to snad 19%, nebo kolik. Tohle má drive, jsou tam slušný vtipy ale taky to vyžaduje trošku politický erudovanosti. Bohužel to je asi důvod, proč to má tak nízký hodnocení, protože plebs těmhle vtípkům přestává rozumět. Ano, nemusím Matonohovu "moravštinu", to ale neznamená, že budu nekritický. Dávám ***** na just týhle hysterický klikačky na odpad v ČSFD.(26.4.2019)

• Alexis74

Taky když chcete vytrhnout zub nebo od operovat slepé střevo, tak si řeknete nějakému zedníkovi nebo vrátnému? Pokud ne, pak nevím proč tady v televizi poslouchat kecy nějakého rádoby umělce na témata o kterých nemá nejen vzdělání, ale ani ani znalosti? Většina umělců pokud už mají nějakou rádoby uměleckou školu, tak tam utekli proto, že byli úplně pitomí na všechno jiné než dělání píč*vin a blbých keců. Jediné co uměli bylo ovlivnit z balkónů šišláním a krátkými kalhoty tupý dav a podle toho to tu vypadá. Republika rozprodaná do ciziny, rozkradená a z těch tupců co cinkali blbečkům na balkónech klíčema jsou otroci kteří tomu tleskají a večer si nechají vymydlit palice od Matonohy nebo Krause. Přesně to si zasloužíme, to je trest za znásilnění republiky. Jak řekl jeden slavný člověk, kterého taky zneužili na balkóně v 89 a pak odkopli, když začal být vládnoucím Havlistům nepohodlný hlásáním pravdy. "Ryjeme držkou v zemi! "(13.6.2019)

• Lovin

Tohle je těžký zlo a to jsem měl pana Matonohu docela rád. Ale tohle je fakt dno největšího kalibru. Ať se na mě nikdo nezlobí ale tohle jako politická satira absolutně nefunguje jelikož oba protagonisti těm největším póvlům z kterých by si chtěli rádoby dělat prdel nesahají ani po kotníky. Tuto šou bych přirovnal k panu prezidentovi s virózou u korunovačních klenot. Ale to bylo jednou a já už přetrpěl dva díly. Zlo(31.3.2019)

• Nessak

Nekorektní, nevtipná, trapná (ne)show. Úspěsný koncept z venku nemůže vyjít, když ho prezentuje pan Matonoha s jeho stále stejným, ale stále trapnějším moravské akcent... už nikdy víc. Tento pořad v CZ verzi s má vtip asi jako nepovedené poslední zvonění nějaké střední školy... bez maturity. Škoda. 2. 4. 2019 si dovolím věštit, že tohle nemá šanci přežít přes první serii.(2.4.2019)