Week and Show Tomáše Matonohy

(pořad)
TV spot

Prima Comedy Central přináší novou nekorektní politickou late night show s Tomášem Matonohou Po úspěchu stand-up show Comedy Club přichází kanál Prima Comedy Central s dalším pořadem z vlastní tvorby. V osmi dílech Week and Show Tomáše Matonohy se moderátor Tomáš Matonoha s reportéry Petrem Vydrou a Karin Krausovou podívají na domácí i zahraniční události z trochu jiného úhlu a v absolutně nečekaných souvislostech. Nebudou se s politikou párat, a rozhodně nebudou šetřit ani své hosty. Nový magazín divákům každý týden ukáže, že i mocní, slavní a úspěšní z celého světa i z domova mají smysl pro humor a že se prostě nemohou udržet, aby čas od času neukázali, že je s nimi legrace. (TV Prima)

Zagger odpad!

Kdyz to ohlasili, puvodne jsem se i zaradoval, protoze politsatiry je malo, ale takovou facku do tvare jsem necekal... To snad i Soukup si oproti tomuhle zaslouzi klidne 3*, dno totiz dostalo uplne novy rozmer... ()

MM1979

Tak teď úplně nerozumím tomu hodnocení a nenávistným komentářům! Chápu, že každému se to nemusí libit, ale toto? 8% Koukal jsem, že Koptashow má 16%, a Úplně debilní zprávy 57%, tak to se mi nezdá zrovna fér. Normálbě bych dal 3*, ale jen pro vyrovnanost těm, co davají odpad dám 5* :-) ()

wwwFINKcz

Tomu příšernému hodnocení docela nerozumím. Třeba Kopta show je 100x horší křeč. A má to snad 19%, nebo kolik. Tohle má drive, jsou tam slušný vtipy ale taky to vyžaduje trošku politický erudovanosti. Bohužel to je asi důvod, proč to má tak nízký hodnocení, protože plebs těmhle vtípkům přestává rozumět. Ano, nemusím Matonohovu "moravštinu", to ale neznamená, že budu nekritický. Dávám ***** na just týhle hysterický klikačky na odpad v ČSFD. ()