Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film o mužovi, ktorý sa odmietol zmieriť so stratou zamestnania, inšpirovaný skutočnými udalosťami... 300 zamestnancov prišlo o prácu po tom, čo spoločnosť, ktorá ich zamestnávala, vyhlásila bankrot. Bezmocní a rezignovaní sa snažia zmieriť so svojou situáciou. Jediný, ktorý sa nevzdáva, je otec chorého dieťaťa Enzo. Obetuje všetky svoje úspory, založí svoj dom a riskuje, že príde o všetko, len aby zachránil živobytie pre seba a svojich kolegov... (RTVS)

(více)

Recenze (2)

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

sociální drama.Boj Enza by se dal přirovnat k boji s větrnými mlýny.Pokud se příběh Enza opravdu takhle odehrál v reálu ,pak on musel být velmi silný člověk. ()

Jack.Pott 

všechny recenze uživatele

Sympatická a zisková firma se stává obětí cynických spekulací. Hrozí, že bude uzavřena a zaměstnanci přijdou o práci. Hlavní hrdina, který tam začínal jako řadový dělník a nyní patří mezi vrcholné manažery, přebírá odpovědnost a zkouší firmu zachránit. Podle mého názoru zprvu jednal příliš sólově a riskantně, měl od počátku sdílet svoje plány, náklady a závazky. Nicméně jeho humanismus a sociální cítění jsou inspirativní. Předobrazem jsou Enzo Muscia a A Novo Italia. ()

Reklama

Galerie (7)

Reklama

Reklama