Makléři z Hollywoodu

(pořad)
  • USA Selling Sunset

Elitní realitní makléři z firmy Oppenheim Group prodávají luxusní život majetným kupcům v Los Angeles. Když se tým rozroste o nového člena, drama se začne vyostřovat. (Netflix)

crackonosh

Šestá řada pořadu přináší až nesnesitelný vzhled do elitního slepičince, který je přehlídkou voskových figurín s inteligencí, rozhledem a lidskou hodnotou na bodu mrazu. Takhle nějak si představuji oživlé vlhké sny o Barbie, které mají američtí padesátníci z kteréhosi tamního vidlákova. Stejně sterilní a zaměnitelné jako umělohmotné ženy-štětky jsou i domy, které se v seriálu nabízejí. Mimořádně odpudivý formát plný odpudivých lidí. Tento unikátní televizní paskvil by se dal nejlépe využít jako nástroj mučení v Guantánamu. ()

Dramarama

Je to DOBRÁ reality show, bohužel většina mužů si asi neumí přečíst popis formátu a pak tady brečí víc, než ty makléřky v Selling Sunset. Hollywood a LA zde vypadá přesně tak, jaké by chcete, aby bylo. Je to esteticky hezká podívaná a protagonistky jsou zajímavé a navíc je radost se na ně koukat. Je to o vztazích, které se náhodou řeší v luxusních domech, které prodávají. Jako znalec reality show dávám 100 %. Reality shows jsou zkrátka jiný formát a musíte se naučit dívat se na ně. Selling Sunset je navíc uklidňující a skvělý na relax. ()

Deleatur

Předesílám: Neřeším, nakolik to bylo hrané. Mínusy: Nafintěné hollywoodské slepice. Zdůrazňovaly dobré vztahy s klienty a přitom je ve zpovědích i shazovaly. Propagace luxusu a oslava konzumu par excellence (agenti i klienti si kupovali domy opakovaně, a to i proto, že je předešlé už „nudily“). Plusy: Holky a ženský měly i pod fasádou. Zvláště když si tu fasádu evidentně udržovaly jako lákadlo, ale nikoli cíl ("Opakuju, jsem vdaná. Máte zájem o ten dům? Já nemám čas na blbosti."). Řešené problémy často otravné, ale dynamika skupiny zajímavá. Došlo i na lidsky pochopitelné a dojemné momenty. Hodnocení po 3 sériích: 73%. ()

AlfaNumerO

Guilty pleasure o velikosti Jasonova... ehm... baráku v Hollywoodu. Nepřestává mě překvapovat, excentričnost Christine. Ostatní jsou tak nějak normální, teda Jsou to dost umělý gumy, ale stejně mě baví neustále sledovat jejich všední problémy, i když jsou na hony vzdálené běžnému smrtelníkovi. Sem tam se ukážou i zajímavé nemovitosti, kvůli kterým jsem se na to začal původně velice naivně dívat. 73% ()

vnimatkrasu

Koktejl afektu, půlmetrovejch šteklí, párty outfitů, umělejch dekoltů, mimosy, luxusních baráků a pomluv. Selling Sunset má všechno. A já se po pár epizodách přistih, že jsem přistoupil na zdejší wannabe realitu, a že mě doopravdy zajímá, jestli si to Mary s Christine vyříkají, a jestli tu první pomluvu vypustila Chrishell, Maya nebo Davina. Makléřská šou to není, lidi, tvl. Je to miliardářskej Sex ve městě tohohle milénia. ()