Reklama

Reklama

Liam: As It Was

  • Velká Británie Liam Gallagher: As It Was (pracovní název) (více)
Trailer 1
Dokumentární / Hudební
Velká Británie, 2019, 75 min

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (6)

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

Na Metronomu v Praze mi tenhle zmrd unikl, tak jsem si spravil chuť aspoň tímhle vypečeným dokumentem, d'you know what I mean? Navíc to dobře ladí na Liamovu novou desku, co vyjde za pár, d'you know what I mean? A samotnej dokument? Sice není tak obsáhlej jako nedávnej Supersonic, ale pokud máte pro tuhle bandu cunts stejnou slabost jako já, budete to žrát od první do poslední minuty, d'you know what I mean? Liam nechává lehce nahlédnout do své rozervané duše, trestanou kilama drog, litrama chlastu a hlavně svým nekonečným egem, d'you know what I mean? Nakolik je to opravdový Liam Gallagher a nakolik musí tuhle roli, kterou po něm chce celej svět (protože empatickej a slušnej Liam, to prostě nefunguje, d'you know what I mean?), každodenně hrát, to těžko říct. Na druhou stranu- kdo by nechtěl být aspoň na den Liamem Gallagherem? Pač každý dítě, každej fanoušek Oasis chce být Liam, ne Noel, d'you know what I mean? Zkrátka povedenej dokument o dost možná poslední opravdový rock'n'roll star, kterej ale docení spíš jenom jeho fanoušci, d'you know what I mean? A dvě věci na závěr- Beady Eye byla skvělá kapela, ať lidi kecaj, co chtěj, a díky, Noeli, že jsi rozbil třetí nejlepší kapelu všech dob. Chtěl jsem dát 4*, ale poslední věta, co tu zazní, ta si zaslouží svojí vlastní hvězdu... ()

Hanys_ 

všechny recenze uživatele

Tak hlavně překvápko, jak moc dobrý je Liam skladatel, fakt jsem si myslel, že Noel ho v těch samostaných kariérách naprosto přejede. Jinak dokument docela ok, načasování před vydáním nového alba asi ne náhodné, člověk se zase něco nového dozví, otázka je fakt nakolik je ta póza drsného tvrďáka na veřejnosti jenom hraná. Nakonec ještě bude ten větší ocas Noel. ()

Reklama

solisoli 

všechny recenze uživatele

Nepozornosť sa nevypláca. Pomýliť si Rory Gallghera s pandrlákmi bol veľký omyl. Zo zvedavosti som zotrval, čo som patrične oľutoval. Okolo populistickej Oasis, o ktorej vzniku išiel nevýdany chýr, ale za tým len prehnaný afekt, ktorého hudba mala pripomínať The Beatles bolo priam urážkou chrobákov. Celý tento dokument oplzlého tárania, kecania a trepania už tak liezol na nervy, ako ich celá propagácia z ktorej žili. Jednoducho, jedno prázdne ploché lajno o ničom, tobôž nie o hudbe ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • V dokumentu nezazní ani jedna skladba skupiny Oasis. (Punisher)

Reklama

Reklama