Je neděle 12. května 1946. Z kostela vycházejí lidé a Ziggy Brennan (Mona Freeman) stojí s kufříkem před květinářstvím. Dá chudému chlapci peníze, aby mohl matce koupit květinu a sama vzpomíná na svých 14 let. Na stejném místě koupila květinu a pak našla matku Natalii (June Duprez) doma popíjet s cizím mužem. Když jí navíc matka začala vysvětlovat, jak se chovat k chlapům, aby nikdy nemusela pracovat, udělá dívka ve škole skandál a je vyloučena. Po pár letech se pak zaplete s gangsterem Denny Reaganem (James Dunn), později se do ní v nočním klubu zamiluje mladý námořní důstojník Mart Neilson (William Marshall) a požádá ji o ruku. Po svatbě ale musí Matt narukovat a brzy padne, aniž by se dozvěděl, že Ziggy čeká jeho dítě. Matka Natalie ji vyhodí, protože si pořád hraje za mladici a představa, že bude babičkou, je pro ni nesnesitelná. Ziggy pracuje v nočním klubu a péči o dcerušku nechává na slečně na hlídání, která ale odejde za milencem a malá se málem udusí. Vina padne na matku a dceru jí sociálka odebere. Znovu se setká s Dennym, který po propuštění seká dobrotu a snaží se společně získat její dítě zpět. (Peabody)