Robin Williams: Live on Broadway

(pořad)
všechny plakáty
USA, 2002, 99 min

Komediálne stand-up vystúpenie známeho herca a komika Robina Williamsa na pódiu divadla Broadway. Svojim typickým energickým humorom rozoberie najrozličnejšie témy od politiky a náboženstva až po každodenné situácie. Zoberie si na mušku známe osobnosti nielen z americkej spoločnosti, ale aj svetoznáme celebrity, politikov, spevákov a športovcov. V zábavnej, častokrát odvážnej a až mierne vulgárnej podobe predvedie svoje umenie komika a imitátora tak, ako je to pre neho typické. (Kovlad)

MarthyL

Narvat do hodiny a půl tolik vypointovanejch věcí umí asi jen on. Robin se nezastaví, ani když pije vodu co má na scéně. Těžko popsat nutno vidět. A že se někdy opakuje? Kdo z komiků ne? ()

Nymphadora

Takhle jsem se už dlouho nezasmála, co mi bylo líto, že jsem některé věci nepochopila, ptž se točí až moc kolem lidí v Americe, kteří samozřejmě chápou, co je na tom vtipného, ale lidé odjinud asi moc ne. Nicméně i tak 5 hvězd. ()

koci

Copak si asi Williams dal před tímhle vystoupením? Skutečně šílená jízda a právě díky energii a tempu vás pobaví především. Nemalá část jeho materiálu totiž není příliš originální, ale servíruje se vám tak úderně, že to obsah vynahrazuje a často i několikanásobně zhodnocuje. Ale samozřejmě i obsahem jsou některé "bits" velmi nápadité - Jerry C., původ golfu nebo závěrečný "ženský úhel pohledu," paráda. ()

vinducha

Tady do toho nebožtík dal úplně všechno , po představení byl mokrej jak pejsek , co vylezl právě z rybníka, respekt. ()