poster

Robin Williams: Live on Broadway (TV pořad)

Komedie

USA, 2002, 99 min

Režie:

Marty Callner

Účinkují:

Robin Williams
 • marcek
  *****

  Tak tenhle film jsem videl celkem 2x. Jednou sam bez prekladu (trochu rozumim ale ne vsemu) podruhe mi to prekladala teta. I kdyz jsem to videl poprve tak bych dal 5*, protoze tenhle film je sice o humoru, ale taky o vsech moznych kreacich a xichtech a parodiich uzasneho Robina Williamse. Podruhe samozrejme taky 5*. Ani se nedivim, ze to hodnotilo tolik malo lidi - tohle nepochopi i nekteri lidi kteri fakt dobre umi anglicky - musite zit v te zemi a poznat tu kulturu - nekterym vtipum proste nerozumite - americani maji jienj druh humoru. Proste co dodat. Je to perfektni show. Doporucuju vsem i bez titulek.(30.7.2008)

 • kulyk
  ***

  JE tam řada vtipů. Fakt. Je tam i spousta invence. Bohužel je zde též ukníkaný Robinek, působící, jako kdyby rypundou vcucnul týdenní produkci šesti kokainových laboratoří i s přilehlými sklady a pak se na uklidněnou poprášil džberem benzodiazepinů. Takto rozkolísaná osobnost v podobě hlavního a jediného aktéra pořadu mi ruší, skutečně, výrklyš end rýly. Obzvláště když vím, že jel na psychický dluh, který následně splatil i s úroky. Pokud se však při sledování dokážete oprostit od zkoumání hopsálkova duševního stavu, patrně se pobavíte. Jenže nedokážete. Ne poté, co jste toto dočetli. Neděkujte mi. Rádo se sralo.(6.9.2018)

 • korndaddy
  *****

  Robin William jede a válcuje všechno co se mu připlete do cesty, ať už je to Amerika, Usama nebo náboženství. Tenhle clapík se nebojí ničeho a skvěle to ukazuje v Show Live on Brodway. Hodinu a půl Robin Williams jede jeden vtip za druhym, že to prostě není možný. Ten chlap je fakt boží. Největší zábava kterou sem za posledních X let prožil.(17.2.2011)

 • neoBlast
  ****

  Neskutečná jízda, Williams během 100 minut nezmlkne a neustále přeskakuje za pomoci chytrých oslích můstků z jednoho tématu na druhý čímž nestíhá nikdy nudit. Dle mého je tento HBO speciál ještě zábavnější než novější Weapons of Self Destruction z Washingtonu. Pár vtipů stihlo za deset let nabrat na vráskách, ale Robin Williams byl v té době zaslouženě na svém komediálním vrcholu. 80 %(18.8.2012)

 • MrPierc
  *****

  To je smršť, masakr, nekončící proud energie se vtipy a narážkami. Robina Williamse jsem znal jako herce, ale po dnešku ho považuji za jednoho z nejlepších stand-up komiků na světě. Je to mistr, dokáže během dlouhého monologu odskočit na zcela jiný vtip či narážku na publikum a poté plynule naváže se stejnou silou. Při vystoupení vypije asi 3 litry vody a do konce své show stačí vše vypotit. Pozitivní energie z něj jenom srší a dosti se liší od ostatních komiků tím, že sice paroduje, ale zbytečně nekleje a nenávist neposílá k divákům. Zesměšňování náboženství, národů, orálního uspokojování žen a dokonce se vysmívá i vlastním extrémně ochlupeným rukám. Nejlepší je hraná scéna ejakulace muže, který po požití Viagry nemůže vyvrcholit. Obdivuhodná nálož až do koce. On je tak rychlý, že jsem někdy ani nestíhal a musel se vracet zpět. 99 minut jede na plný výkon, tomu tleskám.(18.11.2012)

 • - Při intru hraje píseň Two Step od Dave Matthews Band. (c.tucker)