Robin Williams: Live on Broadway (TV pořad)

Komedie

USA, 2002, 99 min

Marty Callner

Účinkují:

Robin Williams

Absolútne naj brilantnejšie.... robin je génius vo svojom obore. Jeho humor je neopakovateľný. Jeho umelecký prejav, je síce hodne svojrázny (ale o tom by to malo byť koniec koncov), no zato o to lepší. Scény ako Michael Jackson, Parodovanie športov či záver s viagrou sú pamätihodné. Nikdy som nevidel nič viac humornejšie a krajšie. týmto skladám hold pred Robinom. U ARE MY MAN!!!! 100%(23.1.2010)

JE tam řada vtipů. Fakt. Je tam i spousta invence. Bohužel je zde též ukníkaný Robinek, působící, jako kdyby rypundou vcucnul týdenní produkci šesti kokainových laboratoří i s přilehlými sklady a pak se na uklidněnou poprášil džberem benzodiazepinů. Takto rozkolísaná osobnost v podobě hlavního a jediného aktéra pořadu mi ruší, skutečně, výrklyš end rýly. Obzvláště když vím, že jel na psychický dluh, který následně splatil i s úroky. Pokud se však při sledování dokážete oprostit od zkoumání hopsálkova duševního stavu, patrně se pobavíte. Jenže nedokážete. Ne poté, co jste toto dočetli. Neděkujte mi. Rádo se sralo.(6.9.2018)

Tak tenhle film jsem videl celkem 2x. Jednou sam bez prekladu (trochu rozumim ale ne vsemu) podruhe mi to prekladala teta. I kdyz jsem to videl poprve tak bych dal 5*, protoze tenhle film je sice o humoru, ale taky o vsech moznych kreacich a xichtech a parodiich uzasneho Robina Williamse. Podruhe samozrejme taky 5*. Ani se nedivim, ze to hodnotilo tolik malo lidi - tohle nepochopi i nekteri lidi kteri fakt dobre umi anglicky - musite zit v te zemi a poznat tu kulturu - nekterym vtipum proste nerozumite - americani maji jienj druh humoru. Proste co dodat. Je to perfektni show. Doporucuju vsem i bez titulek.(30.7.2008)

Robin William jede a válcuje všechno co se mu připlete do cesty, ať už je to Amerika, Usama nebo náboženství. Tenhle clapík se nebojí ničeho a skvěle to ukazuje v Show Live on Brodway. Hodinu a půl Robin Williams jede jeden vtip za druhym, že to prostě není možný. Ten chlap je fakt boží. Největší zábava kterou sem za posledních X let prožil.(17.2.2011)

Masakr. Naprosto neuvěřitelnej výkon v podání Robina Williamse, jeho výstup už se snad ani nedá považovat za stand up comedy spíš za malej atomovej výbuch (atomic bong:)).. a měl by se podávat na těžké deprese. Robin prostě nedělá humor pro inťouše a někdy působí až vulgárně, ale mě osobně tohle fakt nedělá problém..Probírá zde skoty a golf, ganju, sex,chlast, viagru, židy, frantíky, ice fucking, bushe..no prostě všechno a to v takovým tempu, že se sál směje prakticky nonstop. Člověka napadne, že pro všechny kdo to přežili to musela bejt fakt nádherná terapie. Dlouho jsem se takhle nezasmál..I love u Robin..u´re the man :))(7.10.2006)

• - Při intru hraje píseň Two Step od Dave Matthews Band. (c.tucker)