poster

Robin Williams: Live on Broadway (TV pořad)

Komedie

USA, 2002, 99 min

Režie:

Marty Callner

Účinkují:

Robin Williams
 • Skleni
  *****

  Absolútne naj brilantnejšie.... robin je génius vo svojom obore. Jeho humor je neopakovateľný. Jeho umelecký prejav, je síce hodne svojrázny (ale o tom by to malo byť koniec koncov), no zato o to lepší. Scény ako Michael Jackson, Parodovanie športov či záver s viagrou sú pamätihodné. Nikdy som nevidel nič viac humornejšie a krajšie. týmto skladám hold pred Robinom. U ARE MY MAN!!!! 100%(23.1.2010)

 • kulyk
  ***

  JE tam řada vtipů. Fakt. Je tam i spousta invence. Bohužel je zde též ukníkaný Robinek, působící, jako kdyby rypundou vcucnul týdenní produkci šesti kokainových laboratoří i s přilehlými sklady a pak se na uklidněnou poprášil džberem benzodiazepinů. Takto rozkolísaná osobnost v podobě hlavního a jediného aktéra pořadu mi ruší, skutečně, výrklyš end rýly. Obzvláště když vím, že jel na psychický dluh, který následně splatil i s úroky. Pokud se však při sledování dokážete oprostit od zkoumání hopsálkova duševního stavu, patrně se pobavíte. Jenže nedokážete. Ne poté, co jste toto dočetli. Neděkujte mi. Rádo se sralo.(6.9.2018)

 • marcek
  *****

  Tak tenhle film jsem videl celkem 2x. Jednou sam bez prekladu (trochu rozumim ale ne vsemu) podruhe mi to prekladala teta. I kdyz jsem to videl poprve tak bych dal 5*, protoze tenhle film je sice o humoru, ale taky o vsech moznych kreacich a xichtech a parodiich uzasneho Robina Williamse. Podruhe samozrejme taky 5*. Ani se nedivim, ze to hodnotilo tolik malo lidi - tohle nepochopi i nekteri lidi kteri fakt dobre umi anglicky - musite zit v te zemi a poznat tu kulturu - nekterym vtipum proste nerozumite - americani maji jienj druh humoru. Proste co dodat. Je to perfektni show. Doporucuju vsem i bez titulek.(30.7.2008)

 • korndaddy
  *****

  Robin William jede a válcuje všechno co se mu připlete do cesty, ať už je to Amerika, Usama nebo náboženství. Tenhle clapík se nebojí ničeho a skvěle to ukazuje v Show Live on Brodway. Hodinu a půl Robin Williams jede jeden vtip za druhym, že to prostě není možný. Ten chlap je fakt boží. Největší zábava kterou sem za posledních X let prožil.(17.2.2011)

 • eye candy
  *****

  Masakr. Naprosto neuvěřitelnej výkon v podání Robina Williamse, jeho výstup už se snad ani nedá považovat za stand up comedy spíš za malej atomovej výbuch (atomic bong:)).. a měl by se podávat na těžké deprese. Robin prostě nedělá humor pro inťouše a někdy působí až vulgárně, ale mě osobně tohle fakt nedělá problém..Probírá zde skoty a golf, ganju, sex,chlast, viagru, židy, frantíky, ice fucking, bushe..no prostě všechno a to v takovým tempu, že se sál směje prakticky nonstop. Člověka napadne, že pro všechny kdo to přežili to musela bejt fakt nádherná terapie. Dlouho jsem se takhle nezasmál..I love u Robin..u´re the man :))(7.10.2006)

 • - Při intru hraje píseň Two Step od Dave Matthews Band. (c.tucker)