Reklama

Reklama

Víkend pro chlapy

  • USA Man Camp

Obsahy(1)

Poté, co jako děti ztratili otce, se 3 bratři každý rok vracejí do rodinné chaty, aby na něj vzpomínali. Tentokrát ale narazí na svou matku s tajným milencem. Výlet se pak stane divokou zkouškou. Bratři vymyslí plán, jak poslat mámu domů, aby poznali a zároveň zničili Alana, než se stane jejich novým otcem. Dokáže s nimi přežít víkend a dokázat svou lásku k jejich matce? (Televize Seznam)

(více)

Recenze (5)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Dospelí chlapi, obzvlášť ten nosato-fúzatý, žiarlia na svoju 54-ročnú matku, pretože si našla iného fúzatého, no menej nosatého milenca. Už len to znie bizarne, až incestne. Nevadí, rozbeh tu bol taký, že námetovo mohlo ísť naozaj o pohodlnú, ľahkú komédiu s očakávaním, čo jeden druhému zas vyvedú. No nakoniec tých úsmevných situácií tu bolo poskromne a dobre že to neskončilo až nejakou drámou. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Spíše se to mělo jmenovat víkend pro postižené. 3 bratři (jeden s rodinou jeden flákač co jen chlastá a hulí a jeden mamánek co vypadá jak podělaný Frodo ) jedou na výročí smrti svého otce na chatu na něho vzpomínat přijdou tam objeví jeho matku a jejího nového přítele a začne jim vadit. Tak ji pošlou za jejíma kamarádkama na návštěvu (s čímž ona souhlasí smutné) s tím, že zůstanou s ním a zabijou ho (to tam fakt je nekecám) navíc on (ten nový přítel) taky moc rozumu nepobral tak, že ačkoliv o tom ví nechá jich v tom. Bohužel vtipné to není jelikož vše co tu je už někde bylo a ani postavy to nezachrání jeden vypadá jak psychopat a taky se tak chová druhý je nevýrazný a třetí kdyby tam nebyl vůbec nic se nestane matka je tam do počtu nemá ani vlastní názory a nedokáže poručit vlastním synům což je smutné a nový přítel je kombinace idiota s Ježíšem. Na konci přijde zvrat, který mě napadl hned , když se o tom začaly bavit navíc to nedává ani smysl, že si nic neověřovali ani. 40 procent na jedno shlédnutí a výmaz z počítačového disku dobré. ()

Reklama

Reklama