Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Poté, co jako děti ztratili otce, se 3 bratři každý rok vracejí do rodinné chaty, aby na něj vzpomínali. Tentokrát ale narazí na svou matku s tajným milencem. Výlet se pak stane divokou zkouškou. Bratři vymyslí plán, jak poslat mámu domů, aby poznali a zároveň zničili Alana, než se stane jejich novým otcem. Dokáže s nimi přežít víkend a dokázat svou lásku k jejich matce? (Televize Seznam)

(více)

Recenze (7)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Dospelí chlapi, obzvlášť ten nosato-fúzatý, žiarlia na svoju 54-ročnú matku, pretože si našla iného fúzatého, no menej nosatého milenca. Už len to znie bizarne, až incestne. Nevadí, rozbeh tu bol taký, že námetovo mohlo ísť naozaj o pohodlnú, ľahkú komédiu s očakávaním, čo jeden druhému zas vyvedú. No nakoniec tých úsmevných situácií tu bolo poskromne a dobre že to neskončilo až nejakou drámou. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Pěkná satirizace maskulinity. Víkend pro chlapy je šílená a hloupá pohoda a ukazuje překvapivé množství srdce a komedie. Film je prolitý  patosem. Moc se mi líbili neskutečně vtipné hlásky jako třeba "Háček v puse je hnus"- "Ale ryby nejsou živé bytosti. Jsou jako zelenina moře"., nebo "Dvě vejce a jeden volný chov, nebo dva volné chovy po jednom vejci?", "Máma si udělá víkend s bábama, zatímco my...", "Kristy si vypůjčila oči z krávy a ksicht má jako lívanec", "Je to kus. Každej pořádnej chlap si takový ženský všimne. Tebe jen štve, že byl rychlejší než ty". ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Spíše se to mělo jmenovat víkend pro postižené. 3 bratři (jeden s rodinou jeden flákač co jen chlastá a hulí a jeden mamánek co vypadá jak podělaný Frodo ) jedou na výročí smrti svého otce na chatu na něho vzpomínat přijdou tam objeví jeho matku a jejího nového přítele a začne jim vadit. Tak ji pošlou za jejíma kamarádkama na návštěvu (s čímž ona souhlasí smutné) s tím, že zůstanou s ním a zabijou ho (to tam fakt je nekecám) navíc on (ten nový přítel) taky moc rozumu nepobral tak, že ačkoliv o tom ví nechá jich v tom. Bohužel vtipné to není jelikož vše co tu je už někde bylo a ani postavy to nezachrání jeden vypadá jak psychopat a taky se tak chová druhý je nevýrazný a třetí kdyby tam nebyl vůbec nic se nestane matka je tam do počtu nemá ani vlastní názory a nedokáže poručit vlastním synům což je smutné a nový přítel je kombinace idiota s Ježíšem. Na konci přijde zvrat, který mě napadl hned , když se o tom začaly bavit navíc to nedává ani smysl, že si nic neověřovali ani. 40 procent na jedno shlédnutí a výmaz z počítačového disku dobré. ()

Reklama

Reklama