Miami Bici je příběh Iona (Matei Dima) a Ilie (Codin Maticiuc), dvou mladých lidí z malého temného města v Rumunsku, kteří odjíždějí do Miami uprostřed zimy, aby žili „americký sen“ a rumunský sen „rychle zbohatnout“. (sator)

sator

Miami Bici je příběh Iona (Matei Dima) a Ilie (Codin Maticiuc), dvou mladých lidí z malého temného města v Rumunsku, kteří odjíždějí do Miami uprostřed zimy, aby žili „americký sen“ a rumunský sen „rychle zbohatnout“. ()

Marze

Crazy taskarice zalozena na kontrastu rumunske a americke kultury a mesta a vesnice.Pro nas asi dalsi dimenze kontrast cesko-rumunske kultury.Cekal jsem vic satiry na zdegenrrovanou americkou spolecnost. ()

mira007

Dva zoufalci jedou z rumunského sídliště vydělat rychle velké peníze do Miami - moře, sluníčko, luxusní vily, holky v tangách decentní akce, trocha kokainu , takže mne to donutilo opět srovnat českou kinematografii s rumunskou, která je produkčně schopna dosáhnout těchto dálek a výšin, ale jinak je výsledek něco nekoukatelného, nezábavného a prapodivným přiúchylným humorem. Dvě hvězdy za Miami. ()

Arsenal83

Vtipy ako "My penis is blue" sú vrcholom tejto komédie. Podľa toho si stačí urobiť názor. Inak je to len príbeh šeredných chlapov, ku ktorým dali celú kopu pekných kočiek, ktoré sa správajú ako ludry, ale inak sú tu celkovo ženy dehonestované ako niekde v Saudskej Arábii. V sumáre ide o stupiditu bez originálneho nápadu a chýbajúcim humorom. ()

• Film zhlédlo v Rumunsku za 10 dní 368 300 diváků. (TheSlezy)