Bogeongyosa aneunyeong (TV seriál)

• Jižní Korea

보건교사 안은영

• angličtina

School Nurse Ahn Eun Young

Komedie / Fantasy

Jižní Korea, 2020, 5 h 6 min (Minutáž: 46–58 min)

Kyoung-mi Lee

Předloha:

Se-rang Jeong (kniha)

Se-rang Jeong

Mám z toho rozporuplné pocity. Přišlo mi, že se tvůrci nemohl zcela shodnout na způsobu prezentace a tvaru mystičnosti. A asi i na samotném žánru. Ovšem průvodní hudba je dobrá (až do závěrečných titulků, kdy se dozvíme co se tam vlastně zpívá). :D Díky K-POP jsme si vždy myslel, že korejky jsou krásné, ovšem až do tohoto seriálu. Trochu škoda, že upoutávka způsobila očekávání, které se nenaplnilo.(25.9.2020)

• Denila

Čekala jsem od toho neco úplně jiného. Nechytlo mě to, dost možná ani nedokoukám a to se mi stává u JK produkce velmi málo. Škoda.(8.1.2021)

Nemůžu si pomoct ale mně se to líbí. Je to zajímavé, je to děsivé, je to vtipné, chvílemi si říkám wtf, proč se na to dívám... :D Série jako taková má hodně mezer, děj se zdá nedokončený, přeskakuje v myšlenkách a chvílemi opravdu nevím, co se děje. Ale na druhou stranu proč ne? Je to opravdu šílenost, která se nebude líbit všem. Je potřeba na to koukat s velkou nadsázkou a oprostit se od klasických žánrů. pokud to zvládnete, tak je to podle mě velmi koukatelné a zábavné. Některé " jelly " jsou opravdu roztomilé. A ještě bych chtěla pochválit hudbu! Ta byla hodně povedená. Jinak je to podle Novely od Jung Se-Rang. Momentálně jsem anglický překlad nenašla, ale jelikož to frčí na Netflixu, tak se snad dočkám. Po přečtení, bych ohla být ze seriálu chytřejší :D(20.2.2021)