Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Padesátiletá Maria pracuje v sídlištním supermarketu a volný čas tráví ve svém bytě vyplněném opotřebenými soškami Panny Marie, kde pokuřuje, popíjí martini, čte si červenou knihovnu a libuje si v dlouhých koupelích při svíčkách. Z každodenní rutiny ji čas od času vytrhne návštěva její neteře Heleny. Když Maria nastoupí na hormonální substituční léčbu, začíná pociťovat dávno zapomenuté sexuální a tělesné potřeby. (Kino na hranici)

(více)

Recenze (3)

dzira 

všechny recenze uživatele

Obsah filmu od Kina na hranici je sice celkem přesný, ale vůbec diváka nepřipraví na to, co ho čeká. Naštěstí jsem jej před zhlédnutím filmu v online programu Kina na granicy nečetl, protože jinak bych si jej nevybral a byl bych tak ochuzen o velmi nevšední zážitek. ()

rivah 

všechny recenze uživatele

Excentrický příběh věřící prodavačky, která po hormonální léčbě puzena chtíčem znásilní prodavače.( ()

Reklama

sochoking 

všechny recenze uživatele

Polský úlet v škandinávskom štýle. Film s postavičkami rovnako podivnými + je to farebné, neonové tiež a do toho hrá synthi-pop, ale i vážna muzika. Oplatí sa vidieť. 70% ()

Galerie (6)

Související novinky

Kino na hranici - on-line na konci listopadu

Kino na hranici - on-line na konci listopadu

10.11.2020

Po dvou nezdařených pokusech uspořádat filmový festival Kino na hranici v tradiční podobě se organizátoři rozhodli, že letošní ročník uspořádají on-line. Bude se konat ve dnech 23.–29. listopadu.… (více)

Reklama

Reklama