Kamala s Brunem zkoumají zdroj jejích nových schopností, čímž se začne nebezpečné dobrodružství. (Disney+)

soukyd33

Až na úplném konci, se začne něco dít. Jinak se vše odehrává v duchu romantického vztahu, a kolem pákistánské rodiny. 👎🙄 Poznámka: Ani tento díl mě nezaujal. Vlastně váhám, zdá koukám skutečně na Marvel seriál. ()

Johny203

Zatiaľ čo úvodnú časť z 90% tvorí famózna civilná rovina v superhrdinskom svete, tak tu nám túto rovinu úplne vytláča buď fádna teen romanca alebo práve superhrdinská linka a to je najväčšia škoda tejto epizódy. Napriek tomu stále nadpriemerné. ()

Lucie777

Viděla jsem, líbilo se. Zatím dva díly, ale na nové se dál těším. Příběh je takový zvláštní, ale i tak se dá na to dívat. Musíme tento seriál sledovat tak jak je smýšlen a to žánrově zařazen do filmové tvorby blízkého východu. Jelikož je současným cílem Marvelu nabídnout hrdiny různorodých etnik a kultury. Osobně se mi to líbí.. Nechceme přeci furt vidět dokonalé lidi, což není reálné, chceme hrdiny | Hodnocení epizody: 85% ()

jirikzaboj

Netuším, jestli má Iman Vellani nějaké zkušenosti s herectvím v divadle. Ale předvádí opravdu kvalitní výkon, který by se možná hodil spíše do filmové předlohy, které se ale nakonec taky dočkáme. Příběh je decentní, kultura nevyhnutelně politicky rozvinutá. Vizuál mě baví a z teen atmosféry nejsem vůbec pohoršený, naopak si myslím, že je to připraveno pro další díly velice dobře. ()