Battle Star Wars

oveckaoa

Asi je to tím, že jsem dlouho neviděl už žádnou Asylumovku, ale tohle je tak blbé, že tomu odpad nemůžu dát. Posuďte sami jakýsi diktátor chce získat jakýsi zdroj z jakési planety ten diktátor (oblečený celý film v kimonu nebo co to měl) má moc lidí přesto jeho ochranku zajišťuje jeden voják jeden jakýsi maník co vypadá jako by si odskočil z Pána Šelem a jedna androidka proti němu stojí jeho dcera jedna pirátka další maník co vypadá jako by si odskočil taky z Pána Šelem jedna androidka jeden chlápek co v případě nutnosti může ničit tím, že létá vesmírné lodě a na závěr jeden chlápek co tu planetu objevil. Trikově to vypadá lépe než třeba Terminátoři asi do toho daly více peněz. 40 procent. Tohle bych přál vidět všem co nadávaly zatím na poslední Star Wars a říkaly jaká je to zrůdnost , že nic jiného než odpad si to nezaslouží proti tomuhle byla inteligentní :-) . ()

corpsy

Tak čo si budeme nahovárať. The Asylum si nepotrebuje kaziť povesť filmami s kvalitnými trikmi, prepracovanejším scenárom či obstojnými hereckými výkonmi. Išlo by to proti politike štúdia. U dávno legendárna, céčková filmová fabrika má nemennú receptúru. Občas je z toho milé guilty pleasure, inokedy otras obludných rozmerov. ()