Série(2) / Epizody(16)

Příběh letní lásky dvou mladých lidí s odlišnými osudy, kteří se do sebe zamilují na italských březích Jadranu. (Netflix)

Trailer 1

Jolinar

Barevná pohodová letní romance v severoitalském Cesenaticu. Celkem fajn prostředí a soundtrack, ale hlavní hrdinka se moc na nepovedla. Neurazí, nenadchne. ()

chrispe

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Plusy: Itálie, italština, italská nátura. Jinak se mi to celkově zdálo spíš nudný a průměrný. Hlavní postavy postupně ztrácely moje sympatie, až jsem (tuším poslední dva díly) scény s nima spíš proklikávala. Líbila se mi postava Sofii, matky Summer a celkem i Dario. 2,5* ()

Martinka888

Těšila jsem se na nenáročnou romantiku z Italie a dostalo se mi šílené nudy, kdy po 2 epizodách jsem myslela, že to snad nedokoukám a poslední díly jsem přetáčela. Nevím jestli po třicítce jsem už stará chápat teenagery, ale chování hlavní hrdinky, která se neustále urážela, jak hrozně se k ní chlapec chová, a to ve chvíli, kdy spolu ani nic neměli a promluvili spolu asi 5 vět, tak nevím... Sem teda zvědavá o čem bude druhá série... Sem zvědavá, zda se k ní dostanu :D ()

Lilinka16

Nedokoukatelný seriál...:-E Kde vyštrachali tak tolik špatných herců najednou? Casting byl pouze dle fotek?? .... Tak hloupé rozhovory jsem dlouho nikde neviděla. Spousta zcela prázdných situací, kde hrdinové odpovídají jen tupým pohledem a mlčením. Úplně zbytečný a nesmyslný "problémy".... Vyzdvihnout se dá kamera, střih, hezký scenérie, celkem dobrá muzika a parádně zachycená italská letní pohoda. Jinak všechno zlé:-) ()