Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na začátku roku 2014 odtajnila FBI stovky důvěrných dokumentů poukazujících na to, že Hitler možná nespáchal sebevraždu, ale uprchl po porážce nacistického Německa do Jižní Ameriky. V poznámce Edgara Hoovera stojí: "Američtí vojenští představitelé v Německu nenašli Hitlerovo tělo, ani nemají žádný spolehlivý zdroj, který by s konečnou platností řekl, že Hitler je mrtev." Skupina předních výzkumníků, vyzbrojených nejmodernější technikou a těmito novými materiály z FBI, přistupuje k tomuto případu, jako k vyšetřování novodobého úmrtí. S odtajněnými materiály z celého světa přinášejícími dostatek nových stop a s moderní technikou, která dřív nebyla k dispozici, se tento odložený případ znovu otevírá při pokusu vyřešit záhadu obestírající skon jednoho z největších zločinců všech dob. (History Channel)

(více)

Recenze (22)

Drom odpad!

všechny recenze uživatele

History channel alert! A máme tu další kopírák dnešních populárně-zábavných reality šou, které diváci s hlavou jen ku okrase směle zovou dokumenty. V osmidílném!!! seriálu tým nějakýho americkýho pomatence, složený z profesionálů typu nazi hunter či investigativní novinář, vaří z destilovaný vody tak neuvěřitelnej průjem, že už zase uvažuju o pořízení zbraně a náhodné střelbě do anonymního davu debilů. Prostě proto, že mě jejich demence obtěžuje a uráží. Když opomenu formu, která sama o sobě je dokladem očekávané cílové skupiny diváků s IQ vyčíslitelného prsty jedné ruky, tak tvůrci se nebojí překrucovat fakta dle libosti, protiřečit si či stavět na naprostých výmyslech. Od prvního dílu sledujeme, jak se divákovi opakují informace, kterymi je manipulován, dělají se fantastické objevy, herci hrají že nehrají... hovna, hovna, hovna. Pak tři díly hledaj ponorku, kterou viděla ňáká bába z kuchyně a pak sem to vzdal. Odhalí se podivnosti typu ruina baráku v džungli měla splachovaci záchod (jasnej důkaz o Adolfovi), v jižní americe žijou němci a že kudy Hitler utíkal, tudy sral hákový kříze. Kdo tohle vzal na minutu vážně, tak je u mě retardovanej debil. Děkuji za pozornost. ()

Aleix 

všechny recenze uživatele

Hitler nechal na konci války odkráglovat dvojníka, utekl přes švýcarsko a Vatikán do španělska. Tam se chvíly schovával, než vycítil , že ho Franco práskne, sedl na ponorku a hurá za Perónem do Argentiny. Tam vybudovali nacistickou buňku a schovávali se v dźungli na severu .Pak to střihnul do kolumbie a začal s pablem vařit kokeš. Mezitím tajně lítal na Kubu a ukecával Fidela ,že ty rakety ještě nemá odpalovat bo chce rusáky zmasakrovat sám svoji tajnou zbraní pořadové číslo 23 . Je to kokotina. Vaření z vody. Záměrné překrucování historie. Věrohodnější mi příjdou i mimozemské spisy a ty už jsou dost ulítlý. ()

Reklama

luka4615 

všechny recenze uživatele

Seriál má sice zajímavé téma opírající se o atraktivní konspirační teorii, avšak výsledek zas tak dobrý není. Téměř ve všech epizodách se totiž takzvaně "vaří z vody", přičemž výslednému dojmu nepomáhají ani "seriózní" interview s "důvěryhodnými" historiky. Hunting Hitler se tedy v mých očích radí k dalšímu americkému "výplachu", jehož primární účel má s historií společného jen velmi pramálo. Nebýt pár kratičkých světlých momentů v jednotlivých epizodách, začal bych zde mluvit o naprosté ztrátě času. ()

Volodimir2 odpad!

všechny recenze uživatele

Neskutočne neskutočné, 332 minút zabitých v nezmyselnej konšpirácii o ničom. Osobne si myslím, že jeden diel v trvaní 42 minút bol na tento ich americký nezmysel až až. Tento mini seriál mal priblížiť podrobnosti z vyšetrovania o osude Hitlera. Odtajnené dokumenty nech znova uložia do archívu, tak jednostranne upravené sú pre každého znalca 2. svetovej vojny k ničomu. Myslím si že od Discoveru sme si zaslúžili serióznejší prístup k problému a nie len výklad bandy nejakých skrachovancov. Ich objavy nie sú žiadnymi extra novinkami a čo tak zájsť do Moskvy do archívu a skúsiť pátranie z tejto strany. ()

classic odpad!

všechny recenze uživatele

Štyri epizódy som ešte oželel, toleroval, znášal, skrátka prevládala určitá snaha dokončiť, čo sa začalo. Chcel som dopozerať víziu tvorcov, ktorí si vsugerovali do mozgov, že HITLER PREŽIL, k tomu vzal nohy na plecia a ešte ZDRHOL, najprv z bunkru, cez nemecké podzemné tunely na letisko, odtiaľ letecky do Španielska, kde sa zastavil u generála Franca, velebený diktátor - kolega, tam vypil kávu, niečo si zajedol, a Hor sa do ponorky, pomocou ktorej ufujazdil do Argentíny, kde bol prichystaný VIGVAM. Sakra, aj taký slávny dobrodruh INDIANA JONES, je oproti Führerovi, obyčajný, maličký začiatočník, zelenáč ! Teda, TEN musel mať pekne našponované NERVY, keď takýto výlet absolvoval, a predstavte si to, že bol počas toho - videný, jeden 85 ročný ( vtedy, v roku 1945, bol 15. ročný sopliačisko, a takto dobre na to ešte spomína... ) dedo ho videl, a SKYPEOM to týmto pacientom vysvetľoval, tak to je výkon hodný pochvaly. PACIENTI, t. j. - to sú špeciálne vyškolení profesionáli, ktorí vo viacerých tímov pátrajú po stopách extrémne nenávideného JEDINCA 20. storočia. Jedine, čomu verím je iba to, že takýmto relatívne reálnym spôsobom utiekli mnohí NACISTI, ale nie tá najväčšia ryba !!! Venoval som čas absolútnemu ODPADU, ktorý ma totálne znechutil ! Otrasný PSEUDO - DOKUMENT ! ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama