Hon na Hitlera (TV seriál)

Hunting Hitler

Dokumentární / Historický

USA, 2015, 24x42 min

Adolf Hitler (a.z.)
  • classic

Štyri epizódy som ešte oželel, toleroval, znášal, skrátka prevládala určitá snaha dokončiť, čo sa začalo. Chcel som dopozerať víziu tvorcov, ktorí si vsugerovali do mozgov, že HITLER PREŽIL, k tomu vzal nohy na plecia a ešte ZDRHOL, najprv z bunkru, cez nemecké podzemné tunely na letisko, odtiaľ letecky do Španielska, kde sa zastavil u generála Franca, velebený diktátor - kolega, tam vypil kávu, niečo si zajedol, a Hor sa do ponorky, pomocou ktorej ufujazdil do Argentíny, kde bol prichystaný VIGVAM. Sakra, aj taký slávny dobrodruh INDIANA JONES, je oproti Führerovi, obyčajný, maličký začiatočník, zelenáč ! Teda, TEN musel mať pekne našponované NERVY, keď takýto výlet absolvoval, a predstavte si to, že bol počas toho - videný, jeden 85 ročný ( vtedy, v roku 1945, bol 15. ročný sopliačisko, a takto dobre na to ešte spomína... ) dedo ho videl, a SKYPEOM to týmto pacientom vysvetľoval, tak to je výkon hodný pochvaly. PACIENTI, t. j. - to sú špeciálne vyškolení profesionáli, ktorí vo viacerých tímov pátrajú po stopách extrémne nenávideného JEDINCA 20. storočia. Jedine, čomu verím je iba to, že takýmto relatívne reálnym spôsobom utiekli mnohí NACISTI, ale nie tá najväčšia ryba !!! Venoval som čas absolútnemu ODPADU, ktorý ma totálne znechutil ! Otrasný PSEUDO - DOKUMENT !(23.6.2017)

• Aleix

Hitler nechal na konci války odkráglovat dvojníka, utekl přes švýcarsko a Vatikán do španělska. Tam se chvíly schovával, než vycítil , že ho Franco práskne, sedl na ponorku a hurá za Perónem do Argentiny. Tam vybudovali nacistickou buňku a schovávali se v dźungli na severu .Pak to střihnul do kolumbie a začal s pablem vařit kokeš. Mezitím tajně lítal na Kubu a ukecával Fidela ,že ty rakety ještě nemá odpalovat bo chce rusáky zmasakrovat sám svoji tajnou zbraní pořadové číslo 23 . Je to kokotina. Vaření z vody. Záměrné překrucování historie. Věrohodnější mi příjdou i mimozemské spisy a ty už jsou dost ulítlý.(5.10.2017)

• luka4615

Seriál má sice zajímavé téma opírající se o atraktivní konspirační teorii, avšak výsledek zas tak dobrý není. Téměř ve všech epizodách se totiž takzvaně "vaří z vody", přičemž výslednému dojmu nepomáhají ani "seriózní" interview s "důvěryhodnými" historiky. Hunting Hitler se tedy v mých očích radí k dalšímu americkému "výplachu", jehož primární účel má s historií společného jen velmi pramálo. Nebýt pár kratičkých světlých momentů v jednotlivých epizodách, začal bych zde mluvit o naprosté ztrátě času.(1.10.2017)

• Drom

History channel alert! A máme tu další kopírák dnešních populárně-zábavných reality šou, které diváci s hlavou jen ku okrase směle zovou dokumenty. V osmidílném!!! seriálu tým nějakýho americkýho pomatence, složený z profesionálů typu nazi hunter či investigativní novinář, vaří z destilovaný vody tak neuvěřitelnej průjem, že už zase uvažuju o pořízení zbraně a náhodné střelbě do anonymního davu debilů. Prostě proto, že mě jejich demence obtěžuje a uráží. Když opomenu formu, která sama o sobě je dokladem očekávané cílové skupiny diváků s IQ vyčíslitelného prsty jedné ruky, tak tvůrci se nebojí překrucovat fakta dle libosti, protiřečit si či stavět na naprostých výmyslech. Od prvního dílu sledujeme, jak se divákovi opakují informace, kterymi je manipulován, dělají se fantastické objevy, herci hrají že nehrají... hovna, hovna, hovna. Pak tři díly hledaj ponorku, kterou viděla ňáká bába z kuchyně a pak sem to vzdal. Odhalí se podivnosti typu ruina baráku v džungli měla splachovaci záchod (jasnej důkaz o Adolfovi), v jižní americe žijou němci a že kudy Hitler utíkal, tudy sral hákový kříze. Kdo tohle vzal na minutu vážně, tak je u mě retardovanej debil. Děkuji za pozornost.(24.6.2016)

Nemám důvod tuto minisérii zatracovat. První díly z Berlína mi sice unikly, ale stačí pozorně poslouchat všechny detaily a dát si je dohromady s výpověďmi pamětníků a článkem v novinách o premiéře baletního představení v hotelu pro uzavřenou společnost. Proč by na dlouhé cestě z Evropy do Jižní Ameriky hned několik pamětníků nezávisle na sobě tvrdilo, že Hitlera v daném místě po válce viděli?? A jaká je záruka, že tvrzení Moskvy je pravdivé? Zvlášť v případě "mnohem věrohodnějšího" Stalina... Navíc bylo v jednom z dílů jasně řečeno, že DNA z jeho nalezených ostatků patří ženě! P.S. A mimochodem, s tímto seriálem nemá Discovery nic společného!!! Kritizujete tvůrce, a přitom sami plácáte nesmysly...(11.7.2016)