Hon na Hitlera (TV seriál)

Hunting Hitler

Dokumentární / Historický

USA, 2015, 24x42 min

Adolf Hitler (a.z.)
  • Drom

History channel alert! A máme tu další kopírák dnešních populárně-zábavných reality šou, které diváci s hlavou jen ku okrase směle zovou dokumenty. V osmidílném!!! seriálu tým nějakýho americkýho pomatence, složený z profesionálů typu nazi hunter či investigativní novinář, vaří z destilovaný vody tak neuvěřitelnej průjem, že už zase uvažuju o pořízení zbraně a náhodné střelbě do anonymního davu debilů. Prostě proto, že mě jejich demence obtěžuje a uráží. Když opomenu formu, která sama o sobě je dokladem očekávané cílové skupiny diváků s IQ vyčíslitelného prsty jedné ruky, tak tvůrci se nebojí překrucovat fakta dle libosti, protiřečit si či stavět na naprostých výmyslech. Od prvního dílu sledujeme, jak se divákovi opakují informace, kterymi je manipulován, dělají se fantastické objevy, herci hrají že nehrají... hovna, hovna, hovna. Pak tři díly hledaj ponorku, kterou viděla ňáká bába z kuchyně a pak sem to vzdal. Odhalí se podivnosti typu ruina baráku v džungli měla splachovaci záchod (jasnej důkaz o Adolfovi), v jižní americe žijou němci a že kudy Hitler utíkal, tudy sral hákový kříze. Kdo tohle vzal na minutu vážně, tak je u mě retardovanej debil. Děkuji za pozornost.(24.6.2016)

• artas

Varia z vody a neskutočne to naťahujú, v poslednej dobe mi pripadá ako keby History a Discovery došli témy, tak sa chytia každej banality. Potom každú vetu povedia štyrikrát rôznymi spôsobmi, potom prestrih, upútavka čo bude po prestávke, upútavky na iné série, potom pokračujú s tým, že to pretočia o dve minúty naspäť a takto stále každých 10 minút. Kto má toto vydržať. A keď nájdem toľko trpezlivosti, že vydržím dosledovať tento neskutočne "napínavý" dokument, tak zistím, že možno, pravdepodobne a asi je to jedna z nepreukázateľných možností.(6.3.2017)

• Aleix

Hitler nechal na konci války odkráglovat dvojníka, utekl přes švýcarsko a Vatikán do španělska. Tam se chvíly schovával, než vycítil , že ho Franco práskne, sedl na ponorku a hurá za Perónem do Argentiny. Tam vybudovali nacistickou buňku a schovávali se v dźungli na severu .Pak to střihnul do kolumbie a začal s pablem vařit kokeš. Mezitím tajně lítal na Kubu a ukecával Fidela ,že ty rakety ještě nemá odpalovat bo chce rusáky zmasakrovat sám svoji tajnou zbraní pořadové číslo 23 . Je to kokotina. Vaření z vody. Záměrné překrucování historie. Věrohodnější mi příjdou i mimozemské spisy a ty už jsou dost ulítlý.(5.10.2017)

• nudlis

Jako zábavnej pořad, na kterej dá peníze tak maximálně drogovej kartel kvůli vyprání aby pak parta příživnickejch magorů hledala něco, co nikdy nemůže najít, dobrý. Nasmějete se hodně tomu, jak to berou vážně, jak předstíraj, že něco našli, jak našli "důkazy" ... :-))) Jako "dokumentární" nebo "historický" pořad? To ani omylem. Nakonec přijdou na to, že Hitler byl UFO a spolu s Elvisem a Michelem Jacksonem odletěl do jiný galaxie na další pařbu.(1.10.2017)

Nemám důvod tuto minisérii zatracovat. První díly z Berlína mi sice unikly, ale stačí pozorně poslouchat všechny detaily a dát si je dohromady s výpověďmi pamětníků a článkem v novinách o premiéře baletního představení v hotelu pro uzavřenou společnost. Proč by na dlouhé cestě z Evropy do Jižní Ameriky hned několik pamětníků nezávisle na sobě tvrdilo, že Hitlera v daném místě po válce viděli?? A jaká je záruka, že tvrzení Moskvy je pravdivé? Zvlášť v případě "mnohem věrohodnějšího" Stalina... Navíc bylo v jednom z dílů jasně řečeno, že DNA z jeho nalezených ostatků patří ženě! P.S. A mimochodem, s tímto seriálem nemá Discovery nic společného!!! Kritizujete tvůrce, a přitom sami plácáte nesmysly...(11.7.2016)