Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Dokumentární

plakát

Jackass - naprostí šílenci (2000) (seriál)

Sledovali jsme to kde se dalo MTV nebyla sozřejmost. Jako puboši Jsme se mohli uřechtat jak si Pontus nechal kousat do ptáka hadem nebo Wee man jako batole v autobuse. Před čtyřicítkou to už taková zábava není. Pro mě nostalgie

Jackass 4.5 (2022)

Tak se nám vrátili šedivý dědci. Covid zapracoval na všech. Už se na to kouká jen z nostalgie. V jejich věku i s novým masem to už není ono.

Vyšehrad: Fylm (2022)

Přesně podle očekávání. Příběh originální moc nebyl ,zato Lavi starej dobrej debil. Linka s Taťkou pobavila. Nevím proč byl Rosa vynasenej do nebes za své herecké schopnosti když si 2x povzdechl a rekl 3 vety.... bavil jsem se.

Furioza (2020)

Jednou chuligan ,vždycky chuligan.Docela slušný ,ale taloši to se svejma tifosi umí točit o malinko lépe.

plakát

Kingsman: První mise (2021)

Tak jsem se těšil na nový kingsmany, čítajíc komentáře a recenze typu čekejte trochu něco jiného než první dva díly. Rasputin a Mata Hari byli docela trapní. Ten zapeklitej dej okolo vypuknuti 1. WW byl dobrý napad. I jaksi výměna hlavních postav dost šokující. Ale zas ten konec ,kdy byl padouch odhalen... no čtečku raději ne. A může mi někdo sakra vysvětlit proč tam hrál Daniel Brühl ?

plakát

Zaklínač - Kaer Morhen (2021) (epizoda)

Tak máme tu vánoce a hele adaptace Mrazíka naroubovaná do zaklínače. První díl kráska a zvíře ,copak bude dál? Yen ztratí strevicek na bale ... nebo Šíří usne u sedmi trpaslíků ..

Ovládací panel