Reklama

Reklama

Hurá do džungle

  • angličtina Jungle Beat: The Movie
Animovaný / Rodinný
Mauricius, 2020, 89 min (Alternativní 84 min)

Obsahy(1)

Jedno poklidné ráno se život zvířat v africké džungli obrátí vzhůru nohama. Nejlepší kamarádi, opičák Munki a slonice Chobotka zjistí, že z ničeho nic získali schopnost mluvit lidskou řečí. A velmi brzy odhalí příčinu tohoto zázraku: V džungli přistál mimozemšťan! S sebou si přivezl překladové zařízení, díky kterému zvířata mohou mluvit. Malý fialový návštěvník jménem Fneep byl vyslán svým otcem, krutým dobyvatelem vesmíru, obsadit planetu Zemi! Jenže Fneep je spíš roztomilý nešika, který rozhodně nemá talent na dobývání nových světů. Stýská se mu po domově, se svou vesmírnou lodí nešťastně havaroval a nutně potřebuje pomoc. Munki, Chobotka a jejich zvířecí přátelé se rozhodnou spojit síly, aby malému dobyvateli pomohli dostat se k mateřské lodi. Na jejich společné cestě zažijí spoustu legrace a Fneep poznává, že kamarádství může být největší silou ve vesmíru... Hurá do džungle je okouzlující animované dobrodružství pro děti i rodiče. (Bioscop)

(více)

Videa (2)

Recenze (4)

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Nenáročný animák pre menších, ktorý je celovečerný film seriálu Hurá do džungle!. Nič som od toho neočakával, takže veľké sklamanie nemám. Jednotlivé postavy celkom rýchlo nájdu cestu k vášmu srdcu, ich potenciály sú viac-menej využité. Animák na nedeľné popoludnie, ktoré budete stráviť s vašim najmenším dieťaťom. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Animačne veľmi pekne zvládnuté. Veľká farebnosť, trochu vtipu, ale nie príliš mnoho. Dogabali to ale tými mimozemskými existenciami, to v peknej rozprávke z prostredia džungle nemá čo hľadať. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Tento snímok je síce milý, farebný a pre deti ako stvorený, ale takých tu už boloooo habadej. Ničím nevyčnievajúci, ničím unikátny a prakticky len využívajúci zvieraciu tematiku. Aspoň že tie animácie stáli za to. Inak ale je to len ďalší pre mňa až podpriemerný animák, ktorý už prevaril hádam aj to, čo sa už ani nedalo. 40 % ()

Galerie (36)

Reklama

Reklama