Reklama

Reklama

Hurá do džungle

  • angličtina Jungle Beat: The Movie
Trailer 2
Animovaný / Rodinný / Sci-Fi
Mauricius, 2020, 89 min (Alternativní 84 min)

Obsahy(1)

Jedno poklidné ráno se život zvířat v africké džungli obrátí vzhůru nohama. Nejlepší kamarádi, opičák Munki a slonice Chobotka zjistí, že z ničeho nic získali schopnost mluvit lidskou řečí. A velmi brzy odhalí příčinu tohoto zázraku: V džungli přistál mimozemšťan! S sebou si přivezl překladové zařízení, díky kterému zvířata mohou mluvit. Malý fialový návštěvník jménem Fneep byl vyslán svým otcem, krutým dobyvatelem vesmíru, obsadit planetu Zemi! Jenže Fneep je spíš roztomilý nešika, který rozhodně nemá talent na dobývání nových světů. Stýská se mu po domově, se svou vesmírnou lodí nešťastně havaroval a nutně potřebuje pomoc. Munki, Chobotka a jejich zvířecí přátelé se rozhodnou spojit síly, aby malému dobyvateli pomohli dostat se k mateřské lodi. Na jejich společné cestě zažijí spoustu legrace a Fneep poznává, že kamarádství může být největší silou ve vesmíru... Hurá do džungle je okouzlující animované dobrodružství pro děti i rodiče. (Bioscop)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (9)

honajz2 

všechny recenze uživatele

Vlastně jsem dostal přesně to, co jsem čekal. Skutečně je to animák pro ty nejmenší a cílený jenom na děcka, čemuž odpovídá zápletka včetně jejího vedení (a v závěru se tak šíleně porušují fyzikální i biologická pravidla, že člověk jenom čumí), charaktery postav (ale ústřední mimozemšťan nebyl špatný) a taky extrémně jednoduchý humor, který ale nějaké nápady a světlá místa určitě má. Pro cílovku to je naprosto ideální, starší si v tom nenajde skoro nic. I když je celkem zajímavé vidět, odkud tvůrci vykrádali a že spojili nespojitelné do (pro cílovku, podotýkám) celkem funkčního námětu. Nemůžete se mi ale divit, že jsem se zrovna na něco takového rozhodl podívat - vždyť uznejte sami, kolikrát narazíte na film z Mauriciusu a k tomu všemu ještě na sci-fi? :D Lepší 2* ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Tento snímok je síce milý, farebný a pre deti ako stvorený, ale takých tu už boloooo habadej. Ničím nevyčnievajúci, ničím unikátny a prakticky len využívajúci zvieraciu tematiku. Aspoň že tie animácie stáli za to. Inak ale je to len ďalší pre mňa až podpriemerný animák, ktorý už prevaril hádam aj to, čo sa už ani nedalo. 40 % ()

Reklama

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Nenáročný animák pre menších, ktorý je celovečerný film seriálu Hurá do džungle!. Nič som od toho neočakával, takže veľké sklamanie nemám. Jednotlivé postavy celkom rýchlo nájdu cestu k vášmu srdcu, ich potenciály sú viac-menej využité. Animák na nedeľné popoludnie, ktoré budete stráviť s vašim najmenším dieťaťom. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Galerie (37)

Reklama

Reklama