Epizody(9)

vydumnica

Druhá séria sa mi asi páčila ešte viac ako prvá. Herecké výkony sú skvelé, mám už svojich obľúbencov a Ježiš je tu taký sympaťák, nemohli vybrať lepšie. Bravó, tlieskam!!! Moji TOP traja sú: Jonathan Roumie (Ježiš), Paras Patel (Matúš) - asi najlepší herecký výkon😉 a Elizabeth Tabish (Mária Magdaléna). Obdivujem nápaditosť tvorcov a všetkých, ktorí sa podieľali na písaní jednotlivých epizód, vďaka dobrej predstavivosti a talentu v The Chosen dostávajú priestor nielenže neznámi herci, ale aj navonok nie až také dôležité postavy z Biblie. Mám však jednu pripomienku. Christmas with the Chosen nie je epizóda seriálu, ale Christmas Praise & Worship Music!!! Myslím si, že by to malo byť hodnotené zvlášť a nie ako súčasť seriálu. ()

Melios

Druhá séria bola pre mňa najprv sklamanie, no postupom času sa kvalita epizód vrátila do pôvodného stavu. Z dielov, kde sa nerobilo nič, len kecalo sa časom začali vyvajovať veľmi zaujímavo podané eventy z Biblie. Ak opomeniem bonusový diel, ktorý bol úplne zbytočný, som s druhou sériou spokojný. Zimomriavky ako bonus k tomu, keď sa na scéne objaví slávny Judáš Iškariotský a je celkom sympaťák (pardon, ale nebudem hádzať spoiler alert k adaptácii 2000 ročného príbehu). ()