poster

Norské domy snů (TV pořad)

 • Norsko

  Eventyrlig oppussing

Reality-TV / Dokumentární

Norsko, 2015, 44x44 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marze
  ****

  Velmi inspirativní. Dívám na na to na Prima Zoom.(2.2.2021)

 • xyran
  **

  Jako zdroj nápadů v jednotlivých prvcích O.K. Jinak jde ale ve velké většině o ukázku toho, jak lze útulnou chajdu sprasit laminem, sádrokartonem a množstvím skla..Když vidím ty nové prosklené stěny, tak opravdu - děkuju nechci, tím spíš v Norském podnebí.. O kvantech nesmyslů jako polštáře, haldy svíček apod raději už ani nemluvě.(9.2.2021)

 • giovanni3
  ***

  Solidní podívaná na to jak jde zrekonstruovat postarší chatu do skvělého nového vzhledu. Z pořadů tohoto typu jeden z nejlepších, ač i zde nastávají "mizerné vtípky", či je zde kladen velký důraz na to, aby byly vidět loga firem a výrobců. Ostatně to je hlavní cíl takových pořadů-Celkově tedy slabší 3z5 za nádhernou přírodu a neotřelé postupy.(23.11.2020)

 • troufalka
  ****

  Na rozdíl od české varianty se neuvádí finance. Poměrně drahé úpravy chat, u kterých někdy není jasné, zda sjou celoročně obyvatelné, ale spousta dobrých nápadů. Některé bych využila, pokud bych na to měla peníze.(14.11.2020)

 • Alexis74
  *

  Většina věcí se předělává jen tak, aby to bylo hezčí na efekt, všude ten trouba cpe vonné svíčky, ani bych se nedivil kdyby to byl norský buzerant, v té zimě se to tolik nepozná. Normu na požární ochranu asi v norsku žádnou nemají, protože z těch jejich hořících svíček všude kam je jen můžou nacpat, by i podprůměrný a neschopný požární technik dostal epileptický záchvat a švihlo by to s ním o zem.(21.10.2020)