Mighty Oak

Dawe2

Na city to hrálo hezky, ale jen vynucená dojímačka výborný film neudělá. To znám lepší filmy s podobnou tématikou, přesto to není vůbec špatný film. 50% ()

silentname

"Mighty Oak" hodnotím ako príjemnú oddychovú dramédiu. Nemá veľmi zložitý príbeh a ide podľa mňa veľmi jednoduchou cestou, no má svoj šarm, má dobré postavy a pôsobí celkom skutočne. Teda, ak dokážete prijať rovinu, na ktorej realita tohto filmu funguje. Mám rád Oaka a Janel Parrish je podľa mňa vynikajúca v tomto filme. Muzika je príjemná a atmosféra filmu funkčná. Celkovo som zhodnotil, že som s filmom nemal nejaký závažný problém, až na jeden. Miestami dosť tlačil vo svojej myšlienke na pílu a jednotlivé scénky sú celkom predvídateľné a bude vám veľmi rýchlo jasné, že sa z toho stane trošku citové vydieranie, ktoré len potrebuje dotlačiť tú poslednú míľu, aby to celé do seba zapadlo. Pre mňa to nebolo nutné a možno by som si k filmu predstavil trošku iné zakončenie, no jednotlivé scénky mali svoj význam a mali svoju silu. Neviem či by som si to pozrel znovu, ale som rád, že som film videl raz. A ak niečo, tak som minimálne zvedavý, kam svoju kariéru posunie Janel Parrish. Pretože dievča má určite na viac, než skončiť v programe Hallmark Chanell. Hodnotenie: B ()

Marze

Zanrove by se to dalo zaradit temna komedie,na hudbu zamerene drama,rock dramedie,pop punk se srdcem EMO.Gina je presvedcena,ze kytarista je jeji reinkarnovany bratr a da se dohromady s jeho kapelou.Nechybi zde chlast a dobre odpozorovana,trochu prisprostla mluva. ()