Getting Married in Buffalo Jump (TV film)

• slovenský

Svadba na farme

Drama / Romantický

Kanada, 1990, 97 min

Eric Till

John Frizzell

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

Po smrti otce se klavíristka Sophie rozhodne i přes protesty a varování matky, …. „ Podpatky, boty na podpatcích. Přijela jsem jen s jedním jediným párem. Myši si v nich udělaly první rok hnízdo, první rok. O třicet let později tu pořád stojím na nízkých podpatcích a umývám nádobí“, postarat o ranč, který ji otec odkázal….. „Protože nechci strávit život v nějakém zakouřeném baru v kabátku s flitry a hrát sentimentální cajdáky adeptům na infarkt“. Teď jen najít někoho, kdo jí s farmařením pomůže a odehnat ženichy, kteří chtějí za manželku jen ranč…. „Takže se koukáš na mě a myslíš na dobytek?“ Na romantický filmeček s českým názvem „Svatba na ranči“ docela povedené hlášky. Takže Aybi, podpořím tvé 3* . Už jen kvůli tomu, že v americkém baru hraje z juboxu ABBA ( ostatní hudba je o poznání slabší) a za Paula Grosse. A vlastně !!! pozor spoiler !!! umíte si představit něco romantičtějšího než nevěstu a ženicha na traktoru : -))).(7.11.2006)

• anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 2 = 3.2.1993, réžia slovenského znenia (STV Bratislava) = (30.3.2012)(30.3.2012)