Fachmani (TV pořad)

Česko, 2020, 28x25 min

Účinkují:

Josef Libický, Karel Hynek
  • Horbet

Vzhledem k počtu komentářů po x již odvysílaných dílů je nejspíš zřejmé, že k tomu asi není moc, co dodat. Přesto si dovolím pár řádků. V dnešní době je těžké se zavděčit novým konceptem. Možná subjektivní názor, ale řekl bych, že lidi, kteří si pustí Fachmany očekávají, že se dozvědí nějaké zajímavosti o tom, jak probíhá rekonstrukce, nějaké rady, tipy, triky apod. Takže jediné sekce v pořadu, které mě baví, jsou ty, kdy Pepa (s někým fundovaným) mají okénko a vysvětlují proč se nějaká daná věc udělala tak a tak. A proč je lepší použít takový a makový materiál a technologii. Tenhle koncept by měl podle mého názoru reálnou možnost být tím dobrým, ale jednoznačně to celé zazdil Karel Hynek. Jako sorry, ale jestli Karel nehraje svou roli a chová se takto i ve skutečnosti, tak klobouk dolů před každým, kdo s ním musel něco řešit a jednat. Bohužel mi přišlo, že lidi, se kterými jednal v pořadu, se místy museli pěkně kousnout, aby si zachovali chladnou hlavu a profesionální vystupování. V jejich očích jsem však četl zcela jasně. To je ale …. / Chudák Pepa. Mít to sám, tak by se na to dalo koukat.(9.11.2020)

• SOLOM.

Karel Hynek patří mezi moje nejoblíbenější Stand-up komiky, nicméně v tomto pořadu tahá za kratší konec. Místy je až protivný – což bylo jistě myšleno prvoplánově, nicméně realizace je už horší. Pepa Libický se to snaží táhnout, jenomže celý koncept Fachmanů je dost pofidérní a ani ne moc záživný. Bohužel, dal jsem tomu několikrát šanci, ale pořádně mě nebavil ani jeden díl. Snad jen některé gagy (situace a hašteření). Tudíž nedám ani průměrné ohodnocení.(24.11.2020)

fajné(29.11.2020)