Fachmani (TV pořad)

Účinkují:

Josef Libický, Karel Hynek

fajné(29.11.2020)

• Frantisek

Čekal jsem od toho něco jiného. Spíš nějaké praktické rady a ukázky, jak postupovat při rekonstrukci domu. Tady je cílem jen předvést všechny sponzory a hlavní rada je vezměte si půjčku, dejte dohromady 11 mega a na vše si najměte firmu. Navíc vůbec nechápu, jak se Karel může živit jako komik, když není ani trochu vtipný.(1.1.2021)

• Horbet

Vzhledem k počtu komentářů, po x již odvysílaných dílech, je nejspíš zřejmé, že k tomu asi není moc, co dodat. Přesto si dovolím pár řádků. V dnešní době je těžké se zavděčit novým konceptem. Možná subjektivní názor, ale řekl bych, že lidi, kteří si pustí Fachmany očekávají, že se dozvědí nějaké zajímavosti o tom, jak probíhá rekonstrukce, nějaké rady, tipy, triky apod. Takže jediné sekce v pořadu, které mě baví, jsou ty, kdy Pepa (s někým fundovaným) mají okénko a vysvětlují proč se nějaká daná věc udělala tak a tak. A proč je lepší použít takový a makový materiál a technologii. Tenhle koncept by měl podle mého názoru reálnou možnost být tím dobrým, ale jednoznačně to celé zazdil Karel Hynek. Jako sorry, ale jestli Karel nehraje svou roli a chová se takto i ve skutečnosti, tak klobouk dolů před každým, kdo s ním musel něco řešit a jednat. Bohužel mi přišlo, že lidi, se kterými jednal v pořadu, se místy museli pěkně kousnout, aby si zachovali chladnou hlavu a profesionální vystupování. V jejich očích jsem však četl zcela jasně. To je ale …. / Chudák Pepa. Mít to sám, tak by se na to dalo koukat.(9.11.2020)

• TomQ

Za mě zklamání z hlediska konceptu a i zpracování. Je to až moc postavené jako zábavný pořad založený na pošťuchování a diskuzích dvou hlavních postav a až moc málo jako pořad, ze kterého se člověk dozví něco praktického o rekonstrukci domu. Upozorňuji, že jsem viděl jen dva díly, ale nemyslím si, že by ostatní byly moc odlišné. A už během prvního dílu (prvního z těch, co jsem viděl, ne prvního v rámci série) mě hrozně lezly na nervy neustále se opakující a neúměrně dlouhé předěly (chlap co bourá zeď, následně odsekávání dlaždiček a následně pohled na baráky z dronu). Ta sekvence díky své délce a počtu opakování ubírá nejen z využitelného času pořadu, ale prostě diváka obtěžuje svou repetitivností. A další podivnost je to, že já jsem pořad zahlédl naprosto omylem a vůbec jsem netušil, o co jde. Nevím který díl, ale už to musí být někde za polovinou nebo ke konci. A tady jsou 3 komentáře. Ten pořad prostě je neviditelný...(15.12.2020)

• SOLOM.

Karel Hynek patří mezi moje nejoblíbenější Stand-up komiky, nicméně v tomto pořadu tahá za kratší konec. Místy je až protivný – což bylo jistě myšleno prvoplánově, nicméně realizace je už horší. Pepa Libický se to snaží táhnout, jenomže celý koncept Fachmanů je dost pofidérní a ani ne moc záživný. Bohužel, dal jsem tomu několikrát šanci, ale pořádně mě nebavil ani jeden díl. Snad jen některé gagy (situace a hašteření). Tudíž nedám ani průměrné ohodnocení.(24.11.2020)

• - Rekonstruovaný dům se ve skutečnosti nachází v obci Řevnice. (StrykoDrzgro)