Americká vražda: Rodina od vedle

• USA American Murder: The Family Next Door

Autentické a bezprostřední záběry dokumentují zmizení Shanann Wattsové a jejích dětí, a taky hrozivé události, které následovaly. (Netflix)

Stinger78

Dobrá směs autentických záběrů policie, rekapitulace života pomocí smskové komunikace a celkově stísněná atmosféra, byť člověk tak nějak od začátku tušil, kdo je vrah, jen čekal na to, jak... Tak nějak jsem očekával i obhajobu vraha od lidí. Od Netflixu dobrý počin. ()

hotanka

Syrové. Kruté. A přece všední. Bradbury měl pravdu, když ve 451 Fahrenheita popsal společnost, která se bude po večerech bavit sledováním utrpení bližních. Ve slavném románu prchá štvanec městem před policií a díky televizním a CCTV kamerám ho mohou doma v obýváku sledovat úplně všichni. Dnes něco provedete, díky digitálnímu smogu vás zpětně dohledají v každém metru, esemesce nebo FB postu a takový dokument o vás může vzniknout taky. Jen mít dost peněz na produkci. A ne, absolutně toho zoufalce, co vraždil, nehájím. A zároveň vůbec nechápu, co vede pěknou řádku místních komentátorů k úsudku, že na tom snad měla svůj díl viny i "labilní" zavražděná. Neměla. Každé partnerství má problémy, každý si nese nějakou zátěž z minulých vztahů a každý miluje jinak vášnivě. Ale pak se vezmete a máte děti, dům... Vinit energickou, akční a těhotnou mámu od dvou dětí, že moc tlačí na pilu a dožaduje se od svého manžela alespoň minimální pozornosti (sic!), je fakt přes čáru. Každý by se v její situaci choval podobně. Ušetřete mě těch keců, že vy byste se i s dětmi sbalili a odjeli včas. Oběť ve svém partnerství podle mého udělala jedinou chybu, a sice, že si tohoto nezralého, nejistého a nedospělého muže vůbec vzala. Ale soudit ji právo nemáme, psychopati málokdy odkryjí tvář předem. ()

nikhaj

Pfuj pfuj, je to iba 2 roky dozadu takze este stale aktualne. Vrazda, zabitie, klamstva a nakoniec priznanie a ulava...bohuzial moc realne :°( ()

Beata.Zajaco

První je věc je taková, že co někoho vede k tomu vůbec toto natočit.... Já ani nevím vlastně zda se toto dá hodnotit..Jednu věc opravdu nechápu a to, že na Csfd může dnes opravdu hodnotit, kde jaký idiot.... Komentáře typu.... ,,dobře jí tak,,.... Pani byla komplikovanější povaha, na druhou stranu kdo není?! Kdo má právo rozhodnout o tom zda někomu sáhne na život?! Zabít své vlastní dítě... Když píšu komentář, chce se mi z toho brečet a vše mi go vlastně dochází.... Musím vám dát v jednom za pravdu a to, že ta jejich matka byla opravdu kráva a chovala se tak, ale smrt to si fakt nezasloužil a ty holčičky taky ne.... toto do TV nepatří....... ()

Motherlovebone

Příběh o tom, jak si blbka založila účet na Fuckbooku a jak si ji vzal čert do pekla. Bohužel i s dětma, ze kterejch by ale asi vyrostlo to samý, co mamá. Poučení č. 1. když vraždíš pizdu, vynech děti Poučení č. 2. Každý v usa má právo odmítnout detektor lži ()

66JIRINA

Na celém dokumentů mě šokovalo, že zdánlivě milující otec se stal vrahem celé rodiny. A druhý šok jsou zde komentáře, které to ještě schvalují.... ()

mdf

Rekonstrukce jednoho příběhu,udělané z autentických záběrů bezpečnostních kamer,u výslechů,z fotek a videí ze sociálních sítí.Nějak mi to nepřipadalo ničím originální,je spoustu dokumentů,.Ze složek.FBI a mnoho dalších,dělaných přesně tímto způsobem. ()

AlesNitram

Působila na mě jako blbka.. totální.. život online není nic pro mě.. ale o to nejde.. WTF? Proč tomu zmrdovi nedali trest smrti? ()

Firebull

Zajímavě poskládanej dokument, při jehož sledování jsem v mnoha případech jen valil oči. Prostě život tak, jak se to někomu událo. ()