Někdo na druhé straně

• Švédsko Andra sidan (více)

Otec se s přítelkyní a synem přestěhuje do nového domu. Klidné předměstské prostředí nabízí idylickou příležitost na nový začátek, ale malý chlapec se brzy začne přátelit s někým na druhé straně zdi. Mužova přítelkyně se stále zoufaleji snaží najít odpovědi na nevysvětlitelné věci, které se v domě dějí, ale chlapec jí nedůvěřuje a otec nechápe její zvláštní chování. Nadpozemská síla se však pro nové obyvatele stává čím dál tím nebezpečnější. (Bohemia MP)

blondboss

Veľmi priemerný hororový snímok, ktorý vykráda zaužívané duchárske šablóny s cieľom vyvolať podobne skľučujúcu atmosféru strachu. Miestami sa to tvorcom darí, aby sa z toho nakoniec vykľul suchopádny a gýčovitý záver. Tento snímok jednoducho nemal čo nové ponúknuť a tak to aj dopadlo. 50 % ()

J.Mayen

To bylo tak děsně zábavný, až si z toho po týdnu nepamatuju ani minutu děje. A to jsem u toho ani neusnul a ani nepřetáčel. 2 hvězdy tedy za povedený trailer, dobrej ojeb :) ()

Robbie

Áno, je to najotrepanejší, 1000x videný hororvý príbeh, ale nemôžem si pomôcť a chcem tu trošku dvihnúť hodnotenie. Film je totiž naozaj dobre natočený. Hudba, budovanie napätia, sem-tam lakačky (niekedy veľmi predvídateľné, inokedy menej), krásny, temný, atmosferický, ale hlavne veľmi čistý vizuál.. No hlavnou prednosťou filmu sú jednoznačne dvaja ústrední protagonisti, ktorí sú stvárnení veľmi civilne a sympaticky. Úžasné herecké výkony, ktoré dodávajú celému príbehu veľkú váhu. Stvárnenie antagonistu tiež potešilo. Tvorcovia sa vyhli očividnému prehnanému digibordelu a na svete je tak horor ako zo škatuľky po technickej stránke, len žiaľ ako spomínam vyššie, opozeraný príbeh tomu nedovolí excelovať. ()

I.ball

Velice slibný začátek, který vygradoval v úžasně napínavý zlom, se rozpustil v záplavě sentimentálních a dějově nelogických momentů na konci filmu, kvůli kterým nelze film přijmout zcela kladně. Lekavých scén pramálo a závěr bez vyústění. Čekal jsem mnohem více od švédského filmu, tím spíš, když jejich detektivky jsou na tak vysoké úrovni. Zlatý Sinister. 55% ()

Machaut

Ten konce byl slabý, škoda, mohl jsem dát i 5 hvězdiček. Jinak na to, že už jsem takových filmů viděl spoustu byla atmosféra dobrá a dovolím si nesouhlasit s Livingdeadem ohledně herečky v hlavní roli. Ta mi byla moc sympatická a bral bych ji všema deseti :-D ()