Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Joanna a Dan Winterovi oslavují třetí výročí svadby. Očekávají Joanninu matku Vivian, která je ředitelkou velkého rodinného podniku. Ta po návratu domů přistihne při krádeži svého diamantového náhrdelníku dva zloděje - Jacka a Roya. Strhne se šarvátka, při které Roy a Vivian umírají. Po čtyřech měsících se Joanna rozhodne prozkoumat finanční záležitosti rodinného nakladatelství, které teď vede její manžel Dan. Nevydařená krádež diamantů však uvedla do pohybu další smrtonosné události. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

John80 

všechny recenze uživatele

Na začiatku filmu sa udeje lúpež náhrdelníka, ktorá si vyžiada 2 obete, po tejto udalosti chce dcéra mŕtvej predať dom ale o náhrdelník ktorý zapadol pri lúpeži pod podlahu má stále niekto záujem a zapletie sa do toho celého komplotu ešte aj poisťovací agent , Thriller 3* ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Reziser Rodny Gibbons je pre man uplne neznamy, ale fryler to bol dobry. Riesi sa tam kradez diamantov a film sa toci okol otoho ... vcelku spokojnost, este by to chcelo autonahanacku, takto ta spokojnost nie je uplna . 55 % ()

Reklama

Galerie (4)

Reklama

Reklama