Série(2) / Epizody(26)

Recenze uživatele Echelon1 k tomuto seriálu (3)

Love Live! School Idol Project (2013)

Tak sa nakoniec zastrešil aj profil prvého Love Live!? Svoje pocity som kedysi už povedal v komentári k 1. sérii. Opätovne chcem len menej emocionálne pochváliť všetko dobré: úžasné rozprávkové hrdinky spolu s ich nádherným príbehom priateľstva plného radosti i smútku – práve pre toto som si Love Live! tak zamiloval, v kombinácii s prítomnosťou fantasy žánru, kde ale hlavný zlom započal až s OVA a rozlúčkovým filmom, vďaka jeho bohatej prítomnosti. Tomu všetkému pomáha krásny soundtrack (vo filme Fudžisawa pokročil ešte ďalej) a výborné piesne. ()

Season 1 (2013) (S01)

Je 17. 8. 2018, čiže viac ako dva roky, keď som to videl prvý krát. K LL mám vo zvyku akosi písať veľmi dlhé komentáre, ale tu som sa toho zriekol, pretože 1. séria zastupuje v obľúbených celé Love Live a tak len jednoducho vyjadrím svoje city. Pri jednom komentári som povedal, že "µ's som si zamiloval ako sestry". Skutočne. Keď som to začal pozerať prvý krát kedysi, nikdy by ma nenapadlo, že sa z toho stane asi môj najobľúbenejší a najemocionálnejší seriál života. Nezačalo to ale touto sériou, ale po filme a ova, ktoré vo mne doslova niečo zlomili. Ďakujem vám, µ's. ()

Season 2 (2014) (S02)

Emócie sú tu ďaleko silnejšie, než by jeden čakal. Človek by nepovedal, že čo ďalej po 1. sérii a ono to ešte prehlbuje priateľstvo a prináša krásne pocity. A opäť je to podtrhnuté fantastickou hudbou Yoshiakia Fujisawa. I keď ost do tejto série je skôr doplnkové, často znejú skladby z 1., trebárs krásna Sugisari shi Hibi . ()